Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú kapcsolat lezárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú kapcsolat lezárása után, mennyi ideig voltál egyedül? Meddig érezted úgy, hogy nem kell senki, hogy nem vagy készen arra, hogy újra megbízz valakiben, megismerj valakit és átadd neki magad?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 11:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ezt nem lehet kiszámítani, nem lehet előre tudni, sokszor mégcsak nem is érzed hogy hogyan alakulnak a dolgok. Nővéremnek 27 évesen lett vége A nagy szerelemnek, ő is el volt keseredve, biztos volt benne hogy nem lesz többé olyan akit igazán szeret. Most egy évre rá olyan szerelmes, hogy néhány hónap után összeköltöztek a barátjával, és azóta is jól megvannak. Sosem tudhatod, lehet hogy kiderül akit az Igazinak hittél, még csak meg sem közelítette.
2012. ápr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Been around the world and I I I .. I can't find my baby ♫


Én 4 éves kapcsolat után vagyok már másfél hónapja egyedül. Engem is mindenki untat, pedig vannak jelentkezők. Sokkal jobban foglalkoznak velem, mint az exem, jobban meg is becsülnek, pedig együtt sem vagyunk, mégis az ex kell. Senkivel sem érzem magam olyan jól, mint vele, pedig jobbat érdemlek sokkal.

Nem akarok hónapokig/évekig egyedül lenni, de amíg őt akarom, úgy sem fog menni mással.


19L

2012. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Tegnap 12:42-es vagyok, én 26 vagyok. Bennem ez akkora törést okozott, hogy otthagyott az exem, hogy már akkor is tudtam, hogy ezt 100%-osan soha nem fogom kiheverni. Az ő iránta érzett szerelmem, kötődésem olyan magasra helyezte a mércét, amit soha többé senki nem fog tudni felülírni, ez majdnem biztos. Voltam már korábban is szerelmes, persze akkor azokba is majdnem "belehaltam", de ez a legutóbbi egészen más. Ez már egy igazi felnőtt kapcsolat volt, ahol nem pusztán szerelmes voltam, hanem úgy éreztem, hogy vele teljesedik ki a személyiségem. Nem véletlen, hogy mióta ő nincs, nem vagyok ép és nem is leszek. Sokszor haragszom magamra, hogy miért hiányolom, mikor ő pont azért szakított, mert az irányomba nem érzett ugyanígy, magam sem értem... Nem akarok és nem is keresek újabb kapcsolatot, mert értelmetlen, innentől kezdve ha lenne is újabb kapcsolatom, az olyan lenne mintha megpróbálnám a régit visszahozni, ami persze lehetetlen. Úgyhogy mostanában vagyok úgy vele, hogy teszek az egészre nagy ívből. Nekem ennyi jutott, ami a "nagy" szerelmet illeti (kissé ironikus, hogy egy nagy szerelmem volt és az is szarul ért véget, hiába a való élet nem lányregény) úgyhogy én megpróbálom más területen kihozni, amit lehet az életemből. A férfiak pedig mélyebben nem érdekelnek. Sok volt persze az elmúlt egy évben a jelentkező, de mindig korrekt voltam, megmondtam világosan, hogy többet nem tudok nyújtani és nem is fogok. Engem az sem zavar már, ha a cicáimmal fogok megöregedni, imádom őket:) Elleszek majd.
2012. ápr. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Natarra válasza:
Nagyon érdekes olvasni a kommenteket.. hogy egy két héttel egy hosszabb kapcsolat után már képes is vki a következőre. Én 4 éves kapcsolatból gyógyulok lassan egy éve, pedig én szakítottam. Jelenleg habár már lassan talán készen állok nyitni, nem hiszem, hogy a közeljövőben ismét tartósabb kapcsolatom lesz. Az igazi mély érzéseket szerintem az ember magában nem tudja hova tenni. Én például mai napig úgy érzem, hogy vmi meghalt és ha tovább lépek akkor eltűnik, mintha nem is lett volna..
2013. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Régi kérdés már, mi lett azóta veletek? Kérdező és hozzászólók, sikerült továbblépni? Milyen irányt vett az életetek?
2017. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Hú, jó régi kérdés tényleg. Hát, értelmes kapcsolatot azóta se tudok felmutatni, volt egy pasim kb. fél évig, a többi futó kaland.

Igazából kicsit fel is adtam ezt a témát.

2017. febr. 23. 16:58
 17/18 anonim ***** válasza:

:( Sajnálom igazán. Bízom benne hogy hamarosan megváltoznak a dolgok! Addig is fektesd önmagadba és a barátaidba az energiáid! :) Csak legyél pozitív, építs az életed. A többi majd alakul magától. Sok sikert!!

Köszönöm hogy válaszoltál! :)

2017. márc. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Kérdező, mi lett veled azóta?
nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!