Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már, hogy a párodda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már, hogy a pároddal flörtölt egy másik nő, miközben tudott rólad?

Figyelt kérdés

Nem egyszeri alkalomra gondolok, hanem ha már régebb óta ugyanaz a nő próbálkozik.

A párod megpróbálta leállítani, kerülni őt? Mi volt az a tett, ami után abbahagyta?


2012. ápr. 24. 14:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Nem próbálta meg leállítani, igaz, bele se ment. Csak úgy hagyta a fenébe. Aztán elkopott mellőlünk a csaj.
2012. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok ilyenről, hacsak a munkahelyén nincs valami nő aki ezt csinálja. Sokszor csinos nőkkel dolgozik, de mindenkire nem lehet féltékeny.


Szerintem nem venné fel a flörtöket vagy csak annyira, hogy érezze másnak is tetszik. Ezt meg nem bánom szóval...



Veled mi a helyzet kérdező?

2012. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
jav: mindenkire nem lehetek féltékeny
2012. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj... így lettem megcsalva
2012. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szintű flörtölésre minden pasinak (és nőnek is) szüksége van egy picit, ez önbizalmat ad, és ettől a kapcsolat nem lesz rosszabb, sőt...

Nálunk pl. baráti körben sok finom flörtölgetés van férfiak és nők között, de tudtommal soha, senki nem ment még ennél messzebb... mindenki tudja, hol a határ.


Az, hogy egy nő "próbálkozik", mit jelent pontosan? Leállítani meg úgy lehet, ha a párod nem ad neki biztató jeleket (tudattalanul sem).

Te meg úgy tudod leállítani - nem viccelek - ha támogatod a dolgot, nem problémázol rajta, és megbízol a párodban (és ezt a nővel is érzékelteted)! Ettől garantáltan visszahőköl!

2012. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Az én párom után fut, mint egy pincsi kutya. Az egyetemen mindig "véletlenül" pont összefut vele, holott a másik irányba indult el; a szemét le sem veszi róla, integet neki, állandóan mosolyog meg elvörösödik mikor beszélnek. Múltkor mikor a párom mondta neki, hogy tudok róla, volt képe röhögve mondani, hogy "húúha, remélem nem akar engem megölni a barátnőd".

Az elején még nem annyira zavart, de már kezdi túlzásba vinni a lány. Megértem, hogy tetszik neki a párom, de ez már kezd átmenni pofátlanságba.


Mostanában a párom próbálja őt kerülni, néha pedig egy kicsit gonoszkodik is vele:D

2012. ápr. 24. 15:00
 7/23 anonim ***** válasza:
42%
A gonoszkodást pont ellenkező jelnek fogja felfognia csaj, hogy a párod foglakozik vele. Ha le se sz.ná, az hasznosabb lenne.
2012. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, két nő is van az életünkben, akik tudják hogy eljegyzett és tudják hogy terhes vagyok az első babánkkal, mégis ugyanúgy nyomulnak... Én elmondtam hogy ez zavar, ne foglalkozzon velük. Azóta nem beszélnek.
2012. ápr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Volt a munkahelyünkön egy kis p*csa meg a barátnője, azok folyamatosan próbáltak nyomulni. Nagy k*rva volt mindkettő, pl. egyszer olyat szólt oda az egyik a páromnak: "Hé, nincs rajtam bugyi" Aztán párom hangosan: "Igen, innen érzem a szagát" Akkor jól beégette mindenki előtt.
2012. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ez a gonoszkodás annyiban merül ki, hogy a páromnak foglalt helyet maga mellett és mikor a lány kiment a teremből, gyorsan átadta a helyét egy csoporttársának. Mikor a lány visszajött eléggé meglepődött, hogy nem a párom ül ott.
2012. ápr. 24. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!