Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkora szivást? Hogy lehetsege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora szivást? Hogy lehetseges ez?

Figyelt kérdés
Fel éve beleszerettem egy lányba, es viszonyom van vele, mert én nös vagyok. Eldöntöttem, hogy elválok, mert vele szeretnék lenni, erre kiderül, hogy a feleségem babát vár!!! 3 éve nem védekezünk a felesegemmel es nem lett terhes, es az utobbi fel evben havonta 1-2 alkalommal voltunk egyutt! Tudja, hogy megcsaltam, mar a masodik honap utan kiderult, aztan most megint megtudta, de nem akar lemondani rolam, vszont, es mar a masikat szeretem, mar fel eve, nem birom kiverni a fejembol, egyszeruen oda vagyok erte!!
2012. ápr. 24. 19:25
1 2
 1/14 Hanariko ***** válasza:
100%
ez tényleg szívás... am gerinctelen vagy, de ha tudott róla és tűrte akkor ő meg h*lye... na m1. Válj el aztán fizesd a gyerektartást.
2012. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Aha.

Ha akkora a szerelem, hogyhogy sikerült megkettyinteni a nejedet?!

Így jártál.

2012. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ajajj... Ezek szerint másoknak sem fenékig tejfel az élet... :o


Ezt elb*sztad, szerintem 10-ből 9-en ennyit tudnak csak mondani.

2012. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a lany honapja el kellett koltozzon a varosbol mert a csaladja mikor megtudta h viszonyunk van kitagadtak es keresztbe tettek neki, ki akartak rugatni a munkahelyerol, stb, es mar honapja elment, es annyira hianyzik, hogy meghalok erte, ugy erzem. KEptelen vagyok a felesegemmel torodni, ne megy, nem tudok hozza kzeledni már.
2012. ápr. 24. 19:29
 5/14 A kérdező kommentje:
nem ment az 1-es gombom, 1 honapja elment a szerelmem :((
2012. ápr. 24. 19:30
 6/14 kislany3 ***** válasza:
sztem valj el
2012. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehet, így akar magához láncolni...

Én nő vagyok, és tudom, le fognak pontozni, de én bizony nem mennék ebbe bele... legjobb lenne elvetetni a gyereket (mondom ezt úgy, hogy alapvetően abortuszellenes vagyok)... Vagy váljatok el szépen, látogasd a gyereket rendszeresen, fizess gyerektartást.

Ebből normális kapcsolat már biztosan nem lesz, és CSAK a gyerek miatt nincs értelme együtt maradnotok.


Egyébként meg lehet, hogy ha te így is a váláshoz tartod magad, kiderül, hogy nem is terhes...

2012. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

akkor szegény feleséged!! Én őt sajnálom nem téged! Neki szivás ez nem neked! Te megérdemled, de ő egy babával a karján kihez bujjon oda, ki fogja szeretni őt??

37 ffi

2012. ápr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vál el, élj azzal akit szeretsz. A gyereknek sem lesz attól jobb, hogy a nejeddel maradsz és folyton veszekedtek, úgy nem nő fel rendesen. Attól te még szeretheted a születendő gyerekedet, hogy az anyját nem...
2012. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2 hete kesik neki es pozitv tesz lett, majd megy orvoshoz. Rettegek az apaságtol, es anyagilag sem allunk ugy hogy babat tudjunk vállalni. Ö régota szeretne gyereket, de most azt mondj nem örül ö sem, hogy pont most sikerült, mert még nem tette tul magat azon, hogy megcsaltam.
2012. ápr. 24. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!