Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok már változtatni? Vége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már változtatni? Vége?

Figyelt kérdés
Tegnap azt mondta a párom,h az a fontos,h neki jó legyen és az egyáltalán nem fontos,h nekem is az legyen!Azt mondta le van sz@rva,h nekem mi a fontos!Nagyon egy önző ember!Mit csináljak vele?Tulajdonképp mindig ilyen volt az elmúlt 5 évben.Csak eddig tűrtem,de nálam is betelik a pohár!Lehet ezeken a dolgokon változtatni?Vagy ha eddig nem változott,már nem is fog?
2012. ápr. 19. 08:18
1 2 3
 1/22 Adri1922 válasza:
100%
Sztem nem fog változni!! Jobban jársz ha elhagyod. Így nincsen értelme hogyha csak azt nézi h neki mi a jó.
2012. ápr. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
5 éve eltűröd te nem vagy normális bocs de megérdemled.
2012. ápr. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem fog változni, de te vele fogsz maradni, mert jóképű.
2012. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szia! Ismered azt a mondást hogy: Kutyából nem lesz szalonna? Nos ez ide tökéletesen illik. Ha eddig nem változott nem is fog. Természetes hogy neked is szükséged van kényeztetésere, egy kis odabújós szeretetre stb...

Hidd el lesz majd olyan fickó aki mindezt megadja neked. Mond el neki hogy neked mire van szükséged. Szeret téged? Mert ha tényleg szeretne akkor megtenné azt hogy megadja mire vágysz. Bár én ebben a helyzetben már nem látok esélyt a változásra. Szerintem keresned kellene egy másik fickót. Nem érdemes több időt rá szánni. Ha majd elveszít rájön mit veszített de akkor már késő lesz.

2012. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor próbáltam már elmondani neki,h mi bánt,de vagy azt mondja,h hagyjam már a f@szságaimmal és otthagy,vagy meghallgat,de semmi változás!
2012. ápr. 19. 08:35
 6/22 anonim ***** válasza:
Változtatni nem neked kéne, hanem a párodnak. Viszont ő nem fog, mert - leírták előttem is - ha 5 évig az volt a menetrend, hogy te nem vagy fontos, csak ő, akkor ez már nem fog változni soha. Tűröd ameddig akarod, a döntés a tiéd, de én a helyedben nem nagyon adnék sok időt egy ilyen romboló kapcsolatnak.
2012. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hagyd ott minél hamarabb
2012. ápr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
egy napot sem maradnék vele. Max annyi időt,amennyi az összepakoláshoz kell.
2012. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom hogy ezt kell mondanom de ennek a kapcsolatnak ha nem azonnal de előbb vagy utóbb de inkább előbb vége lesz. Szerintem az az 5 év bőven sok amit vártál hogy változzon ne várj többet.Szerintem vége a kapcsolatnak mert már eléggé felszínessé vált. A kölcsönös megértés és bizalom szükséges minden kapcsolatban legyen az 1 hónapos vagy 5 éves. Ne várj tovább. LÉPJ!!!
2012. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Mire vársz még? Hogy majd valami isteni csoda folytán megváltozik hirtelen 5 év után??

Kár siránkoznod igazából, mert ha 5 évig tűrtél, a pasid is úgy volt vele, hogy ha valami nem tetszene, úgyis elhagynád..hiába nyavalyogsz neki, hogy nem tetszik, ahogy viselkedik, akkor is vele vagy már 5 éve.

Nem is értem, ha ennyire szar, akkor minek vagy vele?? Mert nincs más?

2012. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!