Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akadály lehet egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadály lehet egy párkapcsolatban hogy a fiú alacsonyabb a lánynál?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze egy sráccal, közös barát hozott össze minket, akkor még nem tudtam ha alcsonyabb nálam, eléggé feltűnő, mivel én 176 vagyok ő pedig 167 centi. Nem szeretnék vele emiatt szakítani,mert emberileg egy remek ember és imádom őt. de rettenetesen sokat adok a külsőmre és a körülöttem élők véleményére, ha már valaki nem úgy néz rám az utcán már az rosszul esik. és nem szeretnék bújkálni se a barátom miatt, hogy csak lakáson találkozzunk stb.. adnátok tanácsot? Elfogadott ez a dolog?
2012. ápr. 27. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem!!!
2012. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem a külső számít és nem is az emberek véleménye! Aki ezekre ad,az nagyon felületesen gondolkodik.

Ismerek egy házaspárt,ahol a férj jóval alacsonyabb a feleségénél,még kicsit gnóm szerű az alakja. 30 éve boldog házasságban élnek. A nő tanárnő,a férj pedig mérnök.

2012. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha szereted, ezért nem hagyod el. Mármint, ha kényelmes vele, tehát nem esik rosszul a smárolás, ölelkezés, akkor onnantól kezdve mindegy, hogy mások mit gondolnak! Én mindig is a magasabb pasikra buktam, erre a mostani párom velem egymagas, és egyszerűen imádom mind őt, mind a mostani helyzetet. Bár mondjuk néha jó lenne, ha nőne 5-10 centit, de hát nekem így is jó.:)
2012. ápr. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha elhagyod, rettenetesen meg fogod bánni :\
2012. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Anyától kértem tanácsot és szerinte rettenetesen gáz -.- mindig is magas pasit szánt mellém..
2012. ápr. 27. 22:56
 6/13 anonim ***** válasza:

a te esetedben akadály mivel a külsőségekre adsz.és ha valaki nem tátott szájjal néz utánad akkor depi van.

de a normális,átlag embereknél nem akadály:)

2012. ápr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mi ez a középkor, hogy a szülők választanak lovagot a királykisasszonynak?


ha úgy érzed, hogy jó vele a kapcsolat, akkor maradj vele, ha meg úgy érzed, hogy nem, akkor hagyd ott. de elég piti dolog lenne azzal az indokkal elhagyni valakit hogy bocs..nagyon szzeretlek, de alacsonyabb vagy, ezért szevasz. bár a lányoknál nem tudom hogy megy ez...

2012. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Felszínes vagy kérdező, nem érdemled meg a barátodat.....
2012. ápr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mert nem fogsz tudni beleszeretni! Felszínes vagy, ahogy minden lány.
2012. ápr. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
itt is a magasság-mánia. Ha kérdést írtál ki ezzel, kapcsolatban az azt jelenti, hogy nem érzel komoly szerelmet a srác iránt, mert szégyenled őt a többiek előtt. Én nem adnék ebben tanácsot, hogy mit csinálj, a döntés a Te kezedben van. BTW én is alcsony vagyok srácként (172 cm) és rengeteg problémám adódott már ebből. A nők felszínesek és tudjuk, hogy a férfi magasságánál a 180 cm minimum számít nekik. Te is a túlnyomó többséghez tartozol akinek ez számít,csak nem akarja bevallani...
2012. ápr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!