Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak olyan pasik, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak olyan pasik, aki jól tanulnak, akarnak tovább tanulni és néznek is ki valahogy? Én is ilyen vagyok lányba, de nemtalálok ilyet. Túl válogatós vagyok? Ilyen fiúk, hol vagytok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 09:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Lehet hogy még sosem találkoztunk.. :D Ezért sem vagy velem.. :)
2012. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
91%
És is ilyen vagyok. Menj be egy főiskolára, vagy könyvtárba, és olyant keress, aki előtt könyv vagy füzet van.
2012. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%

Aki még tanul az nem pasi, hanem fiú. :-)

Főleg, ha még továbbtanulásról van szó, akkor még inkább gyerek.

Ha tényleg ilyen vagy és nem csak a 4 négy fal között élsz, akkor le fognak csapni rád.

Tényleg, hol keresed álmaid lovagját, hová szoktál járni?

2012. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
70%
És is ilyen vagyok. Menj be egy főiskolára, vagy könyvtárba, és olyant keress, aki előtt könyv vagy füzet van.
2012. ápr. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Szórakozóhelyre nem szeretek,csak akkor megyek,ha szülinapba vagy valamilyen eseményre hívnak.De ott eszembe se jut pasit keresni/tlálni. Nem tudom h hol keressem,vagy ,hogy hol találok ilyet. Ezért is kérdezem.
2012. ápr. 29. 09:51
 6/27 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok,de van már szerelmem.:P
2012. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
sajna én nagyon csunya vagyok,tanulni sem akarok...baj ? :(
2012. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
túl válogatós vagy, add lejjebb az igényeidet!
2012. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

nem vagy egy kicsit beképzelt, kérdező ? :) sosem dicsekszünk a jó tulajdonságainkkal. :)


szerintem is könyvtár főiskola., meg ha van facebook.od, rákeresel a legmenőbb egyetemek hallgatóira. sote, bme, stb.. oda elég sok fiú jár, aki jól is néz ki :)

2012. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%

Miért fontos az hogy valaki jó tanuló legyen és egyetemre menjen?

Lehet az is értelmes akinek csak egy szakmája van.

2012. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!