Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti járnátok olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti járnátok olyan lánnyal aki kissé válogatós?

Figyelt kérdés

Pl.: ha a lány olyan dolgokat nem eszik meg, ami másoknál természetes, mondjuk tejet, vagy tésztákat, mert nem szereti az ízüket, vagy csak egyszerűen nem kívánja őket. Szerintetek az ilyen dolog elfogadható, és egy kapcsolatban nem okozhat gondot?

Vagy még extrémebb esetben olyannal, aki megnézi a csomagoláson az E betűket? :)


2011. júl. 4. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem szereti a tejet? hat....engem zavarna
2011. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Nagyobb surlódás akkor lesz ha összecuccoltok.Muszály azt enned amit ő?

2011. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nálunk ez nem volt gond, én szinte semmit nem eszek meg, húsból csak a filézettet, zöldséget csak nyersen, a haltól egyenesen rosszul vagyok, utálom az édességet, 3 és fél éve vagyunk együtt 20L 22F
2011. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom... Én csak akkor jövök össze egy lánnyal, ha úgy érzem, hosszú távra is tudok tervezni vele... családalapítás, ilyesmik. A magam részéről szeretek jókat enni, és tény, hogy nagyon szeretem a hasamat, egy ilyen lányról meg nem tudom nagyon elképzelni, hogy normális vacsorát vagy ebédet főzne nekem... Nem arról van szó, rövid távon tök jól ellennék vele, mert engem aztán nem érdekel, mit eszik, tényleg, de előbb-utóbb elkezdene zavarni, hogy nem tudunk együtt egy normális hideg vacsorát elfogyasztani, mert állandóan az E betűket böngészi a csomagolásokon... :S

A többiek nevében nem nyilatkozhatok, de ami engem illet, egy ilyen válogatós lányt nem tudom, meddig tudnék elviselni közös hátrartásban. :S Bocsi.

2011. júl. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ő meg mindent megeszik, kivéve a tejes-tejszínes dolgokat, én meg azokat nagyon szeretem, ebből se volt még semmi 20L 22F
2011. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is megnézem a csomagoláson az E betűket, és ez sztem nem extrém eset, egyszerűen csak nem akarom műanyagokkal mérgezni magam.

Szal miért ne? :)

2011. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Senki sem szeretheti a világ összes élelmiszerét.
2011. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem, ha egy lánynak jó az étvágya, jóízűen eszik és nem finnyáskodik, szóval részemről én tuti nem járnék válogatós lánnyal.

Ha egészségügyi okokból nem ehet valamit, azt megértem, de ha csak pusztán válogatós, akkor nem jönnék vele össze.


23/F

2011. júl. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha az E betűket keresed akkor az jó, mert egészségesen akarsz élni. De az hogy minden kajában válogatós vagy az már komplikált:S Elfogadni elfogadnám, de nem mennénk vele sokra. A túlzott válogatás az már ártalmas. Egy kapcsolat soha sem az ételektől függ:) Na meg annyit, hogy a sok nép nem is gondolná mi mérget mesznek még akkor is, ha egészségesen próbálnak étkezniXD Igaz a tudatlanság néha jó dolog:)
2011. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
mesznek helyet megesznek akart lenni
2011. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!