Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak olyan pasik, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak olyan pasik, aki jól tanulnak, akarnak tovább tanulni és néznek is ki valahogy? Én is ilyen vagyok lányba, de nemtalálok ilyet. Túl válogatós vagyok? Ilyen fiúk, hol vagytok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 29. 09:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
öö nem vagyok! Néha túlzásba viszem a bolondozást és a csipkelődést :DD Ha kell komoly vagyok. Komolyan nem értem őket :)) lehet rossz lányokat fogok ki, :)
2012. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
17, 19, 21 " utolsó " voltam.
2012. ápr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok,terveim vannak a tanulással. barátom még soha nem volt ezért mindenki úgy néz rám mint egy ufóra. én eléggé válogatós vagyok, de ennek megvan az oka, tudod az önérzet. hát ezért nekem nem mindegy kivel vagyok.. :) :)

szerintem az ilyen srácok mind foglaltak. :(

2012. ápr. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

érdekes ezt látni hogy így látjátok. A valóságban az ilyen srácok semmire sem kellenek. Lásd én, meg még egy pár haverom.

17, 19, 21,22 voltam

2012. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

17,19,21,22 aki írta--->> privátot :)

kiváncsi vagyok rád ;)

milyen lehet az a srác, aki okos, ügyes és szép :D egyben :D , és mégsem kell senkinek ?

2012. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
jajj és a másik lehetőség, hogy az ilyen típusok otthon kockulnak mint azok a lányok akik a kérdésben szerepelnek...
2012. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Épp ez az hogy nem ülök itthon.. Állandóan oda vagyok, csavargok, szórakozok a haverokkal. Sajnos nem vagyok egy gazdag srác, nincs kocsim.. éppen szórakozni el tudok menni a haverokkal. Talán ez is baj lehet, mert már jártam úgy hogy pont ezt kérdezték :D " kocsid van ?! " . Szánalmas.. hova lenne még 19 évesen ? Tanulnom kell hogy legyen belőlem valami..

17,19,21,22 voltam, 19 F

2012. ápr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!