Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Papucs lettem. Maradjak vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs lettem. Maradjak vele vagy pasizzak?

Figyelt kérdés
Tobb mint 3 éve vagyok egyutt a pasimmal, egy ideje megromlott minden, nem ugy bánik velem ahogy kellene, érzem azt hogy már nem szeret. Tudom hogy szakítanom kellene vele, de sajnos nemmegy, tulságosan szeretem viszonzatlanul, nem bírom elengedni, honnan vegyek erot az egészhez? olyan nehéz továbblépni, pedig tobb pasi is szivesen járna velem, de nekem csak o kell.
2012. ápr. 29. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolkodj el, h mit szeretsz benne...
2012. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ott.. Ha már nem az igazi a kapcsolat úgyis az lesz a vége előbb vagy utóbb.
2012. ápr. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írd le mi a jó és rossz dolog mikor vele vagy! :) Amelyik nyer azt tedd.. :) ha több a jó dolog akkor maradj vele,ha több a rossz dolog akkor hagyd ott a fenébe.. nem éri meg vesződni vele.. :)
2012. ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

engem ha nem szeretne egy lány kiszeretnék belőle nagyon hamar, te Ufó vagy.

f18

2012. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi az h papucs lettél?Nem vagy tisztában ennek a kifejezésnek a jelentésével....

Ha meg nem szeret téged akkor mi még a kérdésed?

2012. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 éve vagytok együtt és már most ezt érzed. Mit vársz később? Ha saját önzésedből vele maradsz, mert nem vagy hajlandó elengedni, akkor meg ne rinyálj azon, hogy "fú, de gonoszul bánik veled".
2012. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!