Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Maradjak vagy elváljak?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok férjnél. 21 éves vagyok és ő volt aki elvette a szüzességemet. Nem szerettem sajnos sosem, mikor hozzámentem 3 hónapos terhes voltam. Most van egy nagyon szép kislányunk és ő állitólag nagyon szerelmes belém, de sajnos én nem. Sajnos nem vagyok szerelmes és még a szex sem jó. 6 hónapja csalom őt a barátjával és nem tudom mit tegyek. A barátjával jó a szex vele pedig nem. Nagyon félek ha elválunk akkor nem lesz hova mennem (a szüleimmel nem tartom a kapcsolatot mióta hozzámentem)Kérlek adjatok tanácsot, hogy mit tegyek.
2012. ápr. 11. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ez kemény. Dolgozol? A másik pasi dolgozik?
2012. ápr. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Zsuzsi te vagy az?
2012. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel van 1 kislányod ne a saját érdekeidet tartsd szem előtt. Azt kellene nézned, hogy a gyerekednek mi a jó, hogy minnél jobb körülmények köz legyen felnevelve...
2012. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
utolsó: ez egy szerető család lenne, kérdés kivel
2012. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Ennél jobban nem ronthattad volna el az életed ennyi idősen.Ott kellene hagynod,ennek nincs értelme.Egyedül nem tudod fenntartani magad,így keresned kellene egy pasit szerintem,aki elfogad gyerekkel együtt,más megoldást nem nagyon látok.
2012. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindig a kislányomat néztem és most össze vagyok zavarodva. Egyébként dolgozom igen Óvónéni vagyok, de a fizetésem kevés lenne ahhoz hogy eltartsam kettőnket. A barátjával pedig nem gondolkoztunk még közös jövőn és nem is szeretném ha kiderülne.
2012. ápr. 11. 23:46
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként igen elrontottam az életemet 3 éve hazugságban élek, 1 hete elmondtam a férjemnek hogy nem szeretem és hogy nem jó vele a szex, Teljesen összeomlott és azóta úgy vagyunk mint ha nem történt volna semmi.
2012. ápr. 11. 23:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Esetleg javaslatokat tehetnétek egymásnak, hátha lehet rajta javítani.

Pl. hogy javítson a szexen?

Azt megkérdezhetem, hogy mi francért mentél hozzá, ha nem szereted?

2012. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt elmondanod, mert nem tudod otthagyni. Másik sráccal miért nem terveztek semmit?
2012. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ez fura, mert akit nem szeretek, azzal nem feküdnék le. Vonzalom biztos volt, vagy valami, amiért lefeküdtetek.

A szerelem ha lett volna amúgy is elmúlna, de attól még lehet jó a kapcsolat. Miért nem jó vele az ágyban?

Ez megoldható probléma, csak el kell mondanod neki a vágyaidat.

Ha helyre szeretnéd hozni a kapcsolatod vele, akkor először meg kell szakítanod minden kapcsolatot a szeretőddel.

Aztán megbeszélned a vágyaidat a pároddal, lehet ez nehéz, mert eddig nem beszéltél róla, de mondjuk mondhatnád azt, hogy megváltoztál és mások az igényeid az ágyban. Jobban kell az ingerlés, vagy mit tudom én... te tudod, hogy mi a gond. Bármit el lehet mondani, és ő biztos megérti, és úgy fog tenni, ahogy neked jó, mert szeret.

2012. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!