Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon ciki ha egy lány horkol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha egy lány horkol?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla de egy fárasztó nap után irdatlanul tudok horkolni... :S Fiúk ez titeket nagyon kiábrándít?

Az a vicc hogy nem mindig horkolok van hogy csak szuszogok vagy tök csendben alszom... De nem akarom hogy a barátom majd rám kelljen fel és zoknit kelljen dugnia a számba... :(


2012. ápr. 29. 12:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De nem mindig horkolok :D És úgy vettem észre főleg akkor ha fáradt vagyok. És más is hallhatja. Apukám is horkolós bár ő elég magas szinten nyomja.
2012. ápr. 29. 12:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem se ciki ez természetes dolog! Együtt vagyok valakivel 5 hete és ő már most nem tud elviselni. Reggel jöttem haza mert volt egy kis dolgom és meg kérdeztem tőle, hogy aludt erre ő "nem tudtam aludni mert egész éjjel szuszugtál meg horkoltál" mondtam neki miért nem raktad be a fül dugott, szerintem ő az elviselhetetlen volt már olyan, hogy felébresztett ne szuszogjak. Semmi kedvem már vele lenni! Nem merek már levegöt venni vagy aludni! Elötte együtt voltam valakivel 5 évig majdnem ő is mondta hogy volt ilyen de ő tudod aludni és nem zavarta néha megsimogatta az arcom és abba hagytam!!
2012. ápr. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nem ciki. Én legalábbis este aludni szoktam nem hallgatózni :D
2012. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De ciki, nem hosszú távon hanem már rövid távon is; fárasztó, idegesítő.
2016. dec. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!