Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Elhagynátok a barátnötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elhagynátok a barátnötöket, ha az valamien oknál fogva szeretné teljesen leborotválni a hajat, vagy olyan tüsire vágatna amilyen a srácoknak van?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a csajotok szeretne megszabadulni a hajától vagy tüsire vágatni! Emiatt elhagynád, bármennyire szereted? Tolerálnád, elfogadnád? Vagy ha mar nem szép a csaj, nem is kell? Mert szerintem ha valaki emiatt elhagy valakit, az részben azért is lehet mert a külső sokkal fontosabb neki mint a belső, vagy másik véleménye. És ha mondjuk egy drámai színészi feladat érdekében, a hatás kedvéért tenné, ami később a moziban, színházban sokaknak jelentene tanulási lehetőséget, művelődést?
2012. ápr. 29. 14:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak akik így is szretnék mert belül nem változott meg:


És ha berekat fül-orr-szájpiercinget, fültágítót, össze-vissza-tetováltatja magát, elhízik, kopaszra vágja a haját, fekete műkörmöket rak fel, titeket nem zavarna mert ez csak a külső, és belül ugyanolyan ember maradt? Ne őrüljetek már meg! :D

2012. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Persze, már az ötlet felvetésekor repülne páros lábbal.
2012. máj. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A haj visszanő...
2012. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha szeretem nem hagynám el emiatt.De az biztos,hogy nem örülnék neki és megpróbálnám lebeszélni.
2012. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem rákos betegség miatt levágott hajért barátom nem hagyna el. Legalábbis ha igen, akkor őszintén csalódnék benne. De az ugye visszanő majd.


Viszont ha csak úgy önszántamból, akkor nem jósolnék nagy jövőt a kapcsolatnak. Barátom azon is hülyére hisztizte magát, hogy rövidre (nem is kopaszra) vágattam a hajam, mert ő azt szerette, hogy hosszú és szép.

Hát vállat vontam, és visszanövesztettem. Nem értem minek feszegetni a "mennyit visel még el a szerelem miatt"-i határokat. Ha a barátodnak hosszú hajjal tetszel, akkor miért erőszakolod rá, hogy márpedig neked rövid hajad lesz és FOGADJ el.

Szerintem egy lánynak a tüsi haj elég idétlenül tud állni, ha ez nem tetszene egy srácnak, szerintem érthető...

2012. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
El,azonnal.Nekem a hosszú dús ápolt haj tetszik és kész,és ha a lány nem partner ebben akkor inkább lezárom a vele való kapcsolatot,mert ha nem tetszik akkor nem tudom megkívánni se.
2012. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Hát ez embertől függ ki milyen szerintem ne legyen se kopasz se tüsi hajad megfogod bánni ha rólad van szó nem ajánlom senkinek sem úgyis bejönnek az új frizurák és nem tudod megváltoztatni ha rövid és ha nem tetszik majd egy idő után vagy mást akarsz? ahhoz egy csomó idő kell és lehet hogy szeret egy fiú téged és mindenben megegyezik veled de a hajat hagyd meg neki beszéljétek meg h tetszene e vagy sem kérdezd meg
2012. jún. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Dehogy! :) Nevetnénk egy kellemeset, s minden menne úgy mint eddig
2012. nov. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!