Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány 18évesen 5fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány 18évesen 5fiúval volt együtt, az soknak számít?

Figyelt kérdés
Egyik sem egyéjszakás, mindegyikkel több hónapot volt együtt.
2012. ápr. 29. 15:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen az sok.
2012. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát valószínűleg nagy gebasz lehet a lánnyal!
2012. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Még alig vagy "felnőtt" (azért "" mert csak korban vagy az) és már 5 pasin túl vagy... igen ez sok
2012. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Nekem is meg a bnőimnek is kb ennyi pasink volt, na jo van akinek 7i d de van akinek csak 4
2012. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azért ugye nem egyszerre?
2012. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hmmm akkor az idei termés elég selejtes :D

Legalább ebből a korosztályból sem kell válogatnom.

2012. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát büszkék lehettek magatokra ti is. Gondolom mindbe halálosan szerelmesek voltatok XD Én nem voltam ilyen. Tényleg csak tiszta érzelmekkel adtam magam oda. 2 pasival voltam eddig. Az egyik mai napig a párom. Jah és 18 évesen vesztettem el. Pffff. Pedig nem vagyok ám öreg csak 22
2012. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 sztbali ***** válasza:
Nem sok, de nem is kevés. Ismerek egy lányt, akinek 11 pasija volt mire 21 lett.
2012. ápr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

És ha 18 éves pasi lett volna idáig együtt 5 lánnyal??

Na arra mit feletek?

Nem tök mindegy mennyivel volt?

Ha valaki bénázik, mert szűz a baj, ha van tapasztalata az a baj, ha szép akkor az a baj, mert ribi, ha csúnya akkor az a baj, mert sose kellene.

Mit foglalkozol vele mennyivel volt, ha neked bejön a csaj akkor legyél vele ne mások véleménye számítson. Nem prosti volt aki árulta a testét, meg a fél ország végig ment rajta-na ez már gáz lenne.

2012. ápr. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
fél éve vesztettem el a szüzességemet. 6 pasival feküdtem le ideáig. Abból 5 csak egyéjszakás kaland volt. Vadidegenekkel. 17 L
2012. ápr. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!