Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha két fiú között nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha két fiú között nagy a korkülönbség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik barátom (16) szeretne összeköltözni a pasijával (24) de engem eléggé zavar a korkülönbség...kicsit féltem! Folyton azt mondom neki, hogy várjon még, mert lehet, hogy a pasi nem is szereti annyira, de mióta elmondta az anyjáéknak, hogy meleg csak a saját feje után megy. Már nagyjából beletörődtem, hogy költözne, de a korkülönbség még mindig zavar..nem lesz baj vagy győzködjem még egy kicsit?
2012. ápr. 29. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

Az nem baj, ha két fiú között nagy a korkülönbség.

Az viszont szerintem baj, ha két fiú között szexuális kapcsolat van.

Talán régimódi vagyok, de ez a véleményem és kész.

2012. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Persze,én se tartom normálisnak a dolgot..de nem ez volt a kérdés kedves eddigi válaszolók.


A korkülönbség sok,nem hiszem,hogy hosszútávú dolog lesz.

2012. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Meg mi az,hogy költözne?16évesen?:D Otthon a helye nem a huszonéves pasijával..
2012. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Féltheted, de az ő élete. Ha tehetném, én is mennék. És nem hiszem, hogy olyan nagy lenne a korkülönbség. Még épphogy, de belefér.



16/L

2012. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Otthon a helye..természetesen ott lenne, csak nem mer haza menni, pont azért, mert az apja elég "régimódi" (ahogy álltalában a homofób emberek fogalmazni szoktak-.-"). Kollégiumban lakik és ha hétvégenként haza kell menni akkor is vagy szállodába megy vagy átjön hozzánk. Azért féltem, mert nem annyira bízoka mostani barátjában. Nem hiszem, hogy félévnél tovább tartana majd ez a kapcsolat, bár addig is boldog lenne, de utánna, nem tudna hová menni, mert lehet a koliba nem vennék vissza..vagy hogy van ez? Sosem voltam még kolos..:S
2012. ápr. 29. 18:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért sok,mert 24éves felnőtt.16bőven gyerek..Persze nagyon nagynak szokták érezni magukat a 16évesek(tudom,én is így voltam:D) majd rájön,hogy még mégsem az.
2012. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az anyukája hogyan reagált a dologra?
2012. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Először ledöbbent és kifelé azt mutatta és még mindig mutatja, hogy nem tetszik neki a dolog, de a múltkor beszéltem vele és szerintem egyre jobban elfogadja. Az is felmerült benne, hogy leül beszélgetni a fiával de még nem érezte késznek magát... Remélem hamarosan ráviszi a lélek, mert ez így senkinek sem jó.
2012. ápr. 29. 18:59
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem kell elnézést kérni, ti így gondoljátok mások másképp, ezzel semmi baj nincs, csak azért az apja mégis csak az apja...nem?:( nem kéne saját tulajdon fiát le köcsögözni meg elhordani mindennek..ha ki akarja tenni, tegye úgy, hogy közben nem alázza porig..szerintem!
2012. ápr. 29. 19:01
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 18:57

Leírtam,hogy ezt a fiú-fiúval dolgot nem tartom normálisnak..Ilyen szempontból én is régimódi vagyok..Attól még nem az volt a kérdés,hogy mi a véleményed a melegekről..Halálra idegesít mikor látok egy hasonló kérdést és 20fikázó válasz jön rá meg két rendes,ami tényleg a kérdésre vonatkozik..Rendben,nem csípitek a melegeket,én se rajongok a dologért,de attól,hogy írkálsz,hogy ez nem normális attól még lesznek..Teremtéskönyve meg oké..

Volt egy Ádám meg egy Éva és nem két Béla,tudom,tisztában vagyok vele.


Kérdező,hát gondolom sokkolta a szülőket a dolog,ehez idő kell.Engem is sokkolna ha ilyen derülne ki,attól még elfogadnám,hiszen a gyermekemről van szó.Szerintem megenyhülnek,csak hát kell egy kis idő.:/

2012. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!