Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha két fiú között nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha két fiú között nagy a korkülönbség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egyik barátom (16) szeretne összeköltözni a pasijával (24) de engem eléggé zavar a korkülönbség...kicsit féltem! Folyton azt mondom neki, hogy várjon még, mert lehet, hogy a pasi nem is szereti annyira, de mióta elmondta az anyjáéknak, hogy meleg csak a saját feje után megy. Már nagyjából beletörődtem, hogy költözne, de a korkülönbség még mindig zavar..nem lesz baj vagy győzködjem még egy kicsit?
2012. ápr. 29. 18:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az apja tuti biztos, hogy nem fog megenyhülni...előtte sem bírta (szerintem utálja a gyerekeket) ez meg már csak az utolsó csepp volt. Kis korában sem foglalkozott vele, arra várt mikor megy már el, kapva kapott az alkalmon, hogy bentlakásos suliba küldje. Az anyja szerintem csak azért van még mindig a férjével, mert fél..nem mellesleg szerintem megis csalja a felségét de ez most nem számít.
2012. ápr. 29. 19:34
 12/15 anonim ***** válasza:

16-24 szerintem még jó is kisühet belőle, fiúk között általában lazábban lehet kezelni a korkülönbséget. Nem a legszerencsésebb eset, az biztos, de ismerek ilyen párt, 16 éves volt az egyik, 27 a másik, és jól megvannak 2 éve :) Szerintem hagyd, ez végül is az ő dolga.

18 meleg F

2012. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
És ha nem jön össze? Ha szakítanak? Múltkor beszéltem Atival (ő a 24 éves) és azt mondta, hogy akkor majd megoldják és találnak rá módot, hogy legyen hol lakniuk mind a kettőjüknek, de nem bízok benne! Szeretem őt is de valahogy nem megy..:/ tuti ott hagyná a szarban...
2012. ápr. 29. 19:58
 14/15 anonim ***** válasza:
A korkülönbség szerintem nem akkora baj. Inkább az, hogy a fiatalabbik csak 16. Szerintem beszélj vele, hogy előbb inkább fejezze be a sulit. Persze szép dolog a szerelem, de beszélj vele, hogy gondoljon a jövőjére is. Így nem lehet megmondani, hogy mennyire lesz tartós a kapcsolat, szóval, ha mégse jön össze elég kínos lesz mégiscsak visszamennie a szülőkhöz.
2012. ápr. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Értsétek meg kérlek, hogy a kérdésem nem arról szól, hogy ki kivel mit és hogyan csinál a hálószobában..egyáltalán senkinek semmi köze hozzá. Nem kell belegondolni, nem kell elképzelni, ha nem tudsz mit válaszolni egy kérdésre, akkor egész egyszerűen figyelmen kívűl kell hagyni...lehet az ember jobban ki lesz segítve ha nem írsz hozzá semmit. Mások is ezt próbálják megértetni veled csak sikertelenül. Attól, hogy leírod 78x se neked se másnak nem lesz jobb. Ha nem írod le akkor sem kell más saját nemesből valóval lefeküdnöd...ergo mindenki jobban jár ha nem szólsz hozzá, ha csak ócsárolni tudod azokat akik nem olyanok mint te. Nem akarlak megbántani, senkit sem akarok, szóval nem azért mondtam, csak magadnak spórolsz meg időt azzal ha nem itt vesztegeted olyan felesleges veszeledésekre az idődet mint például ez.
2012. ápr. 29. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!