Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagyunk, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk, de ha túl nagy a korkülönbség?!

Figyelt kérdés

Félt az egésztől és bűntudata van hogy ebbe bele vitt.

De minden tökéletes, és szerelmesek vagyunk, nem mi akartuk igy, de bele estünk egymásba... még ha ez abszurdnak is hangzik. Bízhatunk abban, hogy lehet jövőnk?

18L/33F


2012. ápr. 29. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik volt osztálytársam 16 évesen jött össze egy ~15 évvel idősebb sráccal. 5 éve egymásért élnek, együtt laknak, stb.
2012. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
simán együtt lehettek már 18 vagy nem kiskorú a határ a csillagos ég
2012. ápr. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van esély. A szerelemet nem érdekli a kor, ezt én is tudom. Sok boldogságot! :)
2012. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

szerintem szeresd nyugotan..nekem is van egy 30 éves baratom és van egy 15-éves barátnöje...a lány szülei nem egyeztek bele a kapcsolatukba...de mostmár muszáj lesz mert a lány áldot-álapotban van...

sok sikert

18-L

2012. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Azért én még a gyerek vállalással várnék egy-két évet.

ÉN belemennék a dologba, de annyira félt h néhány év múlva talán nem lennék boldog mellette... De ha mindig mindentől félünk? Néha merni kel... Szeretem őt.

Köszönöm a válaszokat.

2012. máj. 1. 11:53
 6/18 anonim ***** válasza:

Köztünk 9 év korkülönbség van. Nálunk is nagy a szerelem, de pont ugyanígy érzünk. A párom félt az egésztől, mert ő lassan családot szeretne, és nekem még 4 évem van a diplomáig. Jól keres, de nekem is fontos jelenleg a tanulás és szeretnék is dolgozni. Nem szeretné, hogy csak a "rózsaszín köd"miatt döntenék úgy,hogy 4-5 év múlva esküvő, család és akkor meg kiderül, hogy én még élni szeretnék. Nagyon szeretjük egymást, de megértem Őt is. Remélem, hogy minden jó lesz és együttmaradunk! (:

19/L 28/F

2012. máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs olyan hogy nagy korkülömbség akivel jól árzed magad és kész.Az én pasim 43 éves én meg 18.És nagyon jól megvagyunk.
2012. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

16 éves osztálytársamnak 32 éves barátja van, és nagyon jól megvannak, irigylésre méltó amilyen szerelmesek egymásba.

szerintem a szerelemben tényleg nincs korhatár

2012. máj. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott már nagyon nagy gondok vannak ,hogy 30 valahány éves férfiak ilyen 15-16 éves kislányokkal kezdenek(ezt most a válaszolókra értem nem rád, hisz 18 éves vagy kedves kérdező). De hát, ha szereted nincs mit tenni. Ha megvagytok, éljetek boldogan. :)
2012. máj. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Azért légy (legyetek) résen, ez a nagy végzetes duma nem mindig őszinte. Lehet, hogy nem benned bizonytalan, hanem magában.

"bűntudata van hogy ebbe bele vitt."

Remélem, nincs felesége! (?)

2012. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!