Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmesek vagyunk, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk, de ha túl nagy a korkülönbség?!

Figyelt kérdés

Félt az egésztől és bűntudata van hogy ebbe bele vitt.

De minden tökéletes, és szerelmesek vagyunk, nem mi akartuk igy, de bele estünk egymásba... még ha ez abszurdnak is hangzik. Bízhatunk abban, hogy lehet jövőnk?

18L/33F


2012. ápr. 29. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel:) Ha szeretitek egymást az oké meg ha van miről beszélni meg szót értetek egymással , ne aggódj:)

Hallottam olyanról hogy egy gimis diáklány meg egy tanár úr összejött ez már régen volt de azóta vannak gyerekeik meg minden és boldogok!

2012. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
azért az nagyon durva, hogy valaki 30 éves létére felcsinál egy 15 éves kislányt... nem igaz, hogy ennyi idősen nem volt annyi esze hogy védekezzen... :/
2012. máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ezen szerintem nem kell annyira meglepődni ;)
2012. máj. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

tetszik benne az élettapasztalat?

értelmesebbnek tartod a korodbelieknél?

hát igazad van, értelmesebb is. :)

Könnyebben vezet az orrodnál fogva.

na meg már van saját jövedelme régebb óta, ami szintén azt az érzést kelti benned, hogy értelmesebb a korodbelieknél.

Pedig csak azért van így, mert több ideje volt excisztenciát építeni...


én 35 vagyok, régen kapcsolatban, de ha nem lennék ma már bármelyik 18 éves kiscsajt levenném a lábáról, nem azért mert olyan okos vagyok, hanem azért, mert az élettapasztalat miatt sokkal több mesélnivalóm lenne, volna miről beszélgetni sokat, olyasmiról, amiről a 18-20 évesek élettapasztalat hiányában még nem tudnak.

Ez a tény valahogy izgatja a fiatal lányokat, mert azt látják a hapiban, hogy értelmesebb a többinél, akkor is, ha nem így van.

Majd 10 év múlva rájössz, de akkor lehet, hogy késő lesz.


Persze lehet, hogy tévedek, de hidd el, nagyobb a valószínűsége, hogy nem.


Az is lehet, hogy a pasi pedofil, de megvár mindenkit míg az 18 lesz, s majd ha 23 leszel, neki megint egy 18 éves kell, s így tovább...

2012. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

hát jó de ha a faszi csak kihasználja.. a lány is jól jön ki mert ha meghal a férje akkor a pénze az övé.. már ha volt neki :D


De egyébként ha a lány megismeri és szereti akkor ezt mér kell elrontani..

2012. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Megértem a bűntudatát, az én párom is így van ezzel. Sőt, nekem is van egy kicsi, örülnék, ha már lehetne normális családja, amit én még nem tudok neki megadni.

Szerintem nálatok abszolút nem vészes a korkülönbség, ha Ti nem érzitek soknak és jól megvagytok együtt, akkor hajrá!

24L

2012. máj. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha szerelmesek vagytok, ne matekozz!!!

Magyarországon a korbeli egyezőséget misztifikálják, Botfalun meg azt, hogy vőlegény magasabb legyen.

Houstonban meg lazák: fiatal nő az öreg pasival, meg fordítva, nagys*ggű nő a keszeg pasival.. de a bőrük színárnyalata 1-2 osztáson belül van, a nyomdai színskála szerint

2012. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Egy picit kezdtünk eltérni a témától.... :P

ezen a 15 éves lányon én is csodálkoztam, azért mi ennél sokkal felelősség tudóbbak vagyunk, és mélyebb a kapcsolatunk.

Köszönöm a válaszokat.

2012. máj. 8. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!