Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok erre? Sms,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok erre? Sms, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem szoktuk nézegetni egymás telefonját a barátnőmmel, de minap kapott 1 sms-t, előttem belenézett, majd zavartan kinyomta. Este mikor ment zuhanyozni, csak belenéztem, és nem volt az adott időben sms, tehát kitörölte. Mintha őt is váratlanul érte volna... Ez mi?
2012. ápr. 29. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentették a fizetését? Esetleg törölték a WoW accountját és erről kapott értesítést?
2012. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h téves volt.
2012. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egy másik pasi írta... különben miért lett volna zavarban? Ha simán egyenleget küldtek neki attól nincs zavarban.
2012. ápr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha téves lett volna simán megmutatja, volt már ilyen. Sajnos én is arra gondolok, amit a 3. válaszadó írt...
2012. ápr. 29. 22:58
 5/10 anonim ***** válasza:
hapsi van a dologban :/
2012. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Jézusom! Szegény lány! Ne következtess rögtön erre. Vagy kérdezz rá nála, vagy ne foglalkozz vele.Van okod gyanúsítgatni ezen kívül? Ha nincs akkor szégyelld magad!


Sajnálom, hogy így letámadtalak, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni!:)

2012. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
MEGCSAL TÉGED A BÜDÖS RIBANC!
2012. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. ápr. 30. 22:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezted a barátnődet? Nem biztos, hogy megcsal, de hogy valami van a háttérben az tuti... ;)

3-as voltam

2012. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, mert 99% hogy a Hawai luxusutazást tervezi titokban..csak épp nem veled.
2012. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!