Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bármilyen döntés során a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármilyen döntés során a párotok vagy a saját magatok érdekét nézitek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, h majdnem vagy teljesen különböznek az érdekeitek
2009. jún. 23. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrét példa nélkül nehéz megmondani.
2009. jún. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen módon megpróbálunk közös nevezőre jutni.Ha nem megy,akkor eldönteni,melyikünk érdeke a jobb mindkettőnk számára.Ha többször is van vitás kérdés,akkor hol az egyikünk,hol a másikunk enged.Ez a jó párkapcsolat lényege.

Ha viszont mindig ütköznek az érdekek,el kell gondolkodni a kapcsolaton.

2009. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
inkább a kedvesemért
2009. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ... Most ha az a dilemma, hogy a párom minden este szeretne velem találkozni, de nekem a szakdolgozatomat kell írnom, akkor a saját érdekeimet nézem, de!!! ugyanez a helyezt, ha a párom készül a vizsgákra és én érnék rá többet vele lenni. Végülis az is az érdekünk, hogy a másiknak sikerüljenek a dolgai, már csak azért is, mert kinek jó egy depis pár? ;)

Általában törekedni kell az ésszerű megoldásra, meg arra, hogy senki ne legyen elnyomva.

A tanulásnál, művészeti tevékenységnél, önmegvalósításnál nincs fontosabb dolog a világon - szerintem erre akkor is biztatni kell a párodat, ha pillanatnyilag a Te rovásodra megy, illetve ha pillanatnyilag ő maga is szívesen feladná ezeket a kapcsolatért.

Ha nagyobb dologról lenne szó, pl. hogy én még tanulni szeretnék ,utána meg élvezni a munkámat, ő meg már gyereket szeretne és nem akar várni - akkor érdemes lenne elgondolkodni a kapcsolat jövőjén, mert ilyen érdekellentét esetén az egyik nagyon szívni fog, és az nem tesz jót a kapcsolatnak.

2009. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
maximálisan egyet értek második válaszolóval!
2009. jún. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet értek a második válaszolóval.
2009. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen az ő érdekeit is nézem. Hiszen minden egyes döntés, amit meghozok, az kihatással lesz a páromra is.

Általában egy véleményen vagyunk, de ha mégis ütköznek az álláspontjaink, akkor kompromisszumot kötünk.

Ez eleinte elég nehézkesnek bizonyult, mert mindketten nagyon makacsak vagyunk. De az évek múlásával kialakult.

2009. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt veszem észre, hogy mostanában a csajok eléggé önzőek és elfelejtik, hogy a partnernek is lehetnek problémái...

Nem mondom, hogy minden lány ilyen da mostanában ilyenekkel hozott össze a sors. Magukra figyelnek a partnert meg igazodjon vagy világháború lesz.

2009. jún. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez erdekes kerdes, mert nalam az utso valaszoloval ellentetben pont forditva van . No letemre mindig nekem kell igazodnom es ha nem passzolok bele az eloallitott " puzzleba", akkor mehetek . Emiatt nagyon egyoldalu ez a kapcsolatom , aminek mar a veget tapossuk , mert elojott , hogy lenne valami , ami nekem is fontos, de o inkabb egyedul hagy . Hiaba engedtem ennyit , o megsem tesz meg ertem semmit .

Egy normalis parkapcsolatban ez nem igy van !

2009. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!