Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szokott zavarni, ha mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szokott zavarni, ha mások érintkeznek a szerelmeddel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy pár másodpercre megölelik egymást meg puszit adnak egymásnak, vagy ha mikor mással táncol közben érintkezik a testük...mert engem már a gondolat is eléggé zavar...s tudom , hogy nem kéne meg termeszetes, de akkor is valahogy nekem nem tetszik.

2012. máj. 1. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg nem kelt benned beteges mértékig féltékenységet az ilyesmi, addig semmi gond sincs. Számomra az volt a legfurcsább, mikor a jelenlegi párommal megismerkedtem, hogy a baráti körükben nagyon sűrű a baráti ölelés, hülyéskedés, pl. egymás nyakában ugrálnak fiúk-lányok a bulikban. Először nagyon fura volt és folyton arra gondoltam, hogy flörtölnek, de már két éve a társaság tagja vagyok és semmi kivetnivalót nem találok benne, mert látom, hogy barátságból csinálják, nem pedig kikezdenek egymással. Ráadásul már velem is ilyen közvetlenek, úgyhogy aggodalomra semmi okom.

Ebből kiindulva azt tanácsolom neked is, hogy amíg nem tapasztalsz olyan pillantásokat vagy nagyon bensőséges mozdulatokat, addig ne aggódj ezen, mert természetes velejárója a barátságoknak.

30/N

2012. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek,de a barátom is.Amikor odafut hozzá egy lány és ad neki egy puszit vagy megöleli,mert pl.régi ismerősök,az is zavar.De nem szólok,mert tudom,hogy semmi értelme,mert ebben még igazán nincs semmi.Csak nagyon szeretem és féltem,ennyi.:)
2012. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg együtt voltam a barátommal engem is zavart volna.Szerencsére nem voltak lány ismerősei:DD
2012. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár nekem nincs és nem is volt kapcsolatom de szerintem engem zavarna. Az is zavar ha az a lány aki tetszik egy fiúval beszélget, főleg hogy nem tudom hogy ki az.


Egyik haveromat úgy vettem észre hogy nem zavarta amikor egy közös haverunkat ölelgette a barátnője meg amikor részegek voltak akkor a karjában vitte.

2012. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a tulajdonod. S ha nem bízol benne, úgy is megromlik a kapcsolat előbb-utóbb. S ráadásul ismerősei neki is lehetnek rajtad kívül. Tudod az emberek társas lények.
2012. máj. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!