Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szerezzem vissza az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza az ex barátnőm? 5 hete lett vége sajnos el hagyott az egyik haverom miatt.

Figyelt kérdés
7 éves kapcsolatban voltunk már együtt is éltünk közel 2 évet. Találkoztunk már 3x, első találka nyugis volt beszélgettünk hétköznapi dolgokról de láttam rajta, azért hogy sajnálja a dolgot persze mondta azt is nem békülne velem pedig nem is beszéltem neki olyan dolgokról! A másik 2 találka nem volt az igazi kicsit össze kaptunk igazából azért mert elmondtam minden trógernek a volt havert!
2012. ápr. 28. 11:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Bővebben ???
2012. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mit írjak még???
2012. ápr. 28. 11:43
 3/21 anonim ***** válasza:
ne akard visszaszerezni
2012. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szerintem,hagyd békén a lányt
2012. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Miért ne akarjam? Pedig szeretem, ja azt hozzá teszem elvileg még nem feküdtek le!! Csók sajnos volt már!
2012. ápr. 28. 11:45
 6/21 anonim ***** válasza:
What the fuck did I just read?!
2012. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Miért hagyott el? Már nem szeret ??
2012. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Először elhagyott és utána jött össze a haveroddal,vagy már ismerkedett a haverral és úgy hagyott el? Mert az a nem mindegy!
2012. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A köcsög elszerette tőlem! Az exem azt mondta nem szeret engem. De vannak jelek amik másra utalnak, pl közös fotok facen meg iwiwen meg amikor találkoztunk láttam rajta. Sőt egyszer ő ajánlotta fel a találkát mert látni akarta a kis tsom aki 4 éves ugyan is születése ota ismeri és imádja! Együtt mentünk el az oviba érte!
2012. ápr. 28. 11:51
 10/21 anonim ***** válasza:

szemét ribanc a csaj, haverral csilt, lehet le is szopta már régen csak te nem tudod.... pfffffff


23/F

2012. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!