Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kapjam vissza a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kary 24 kérdése:

Hogyan kapjam vissza a barátnőmet, kit tiszta szívemből Imádok?

Figyelt kérdés
Nem bírom nélküle tovább, mert nagyon Szeretem!
2012. máj. 4. 12:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Inkább lépj túl rajta. Nem véletlenül mentetek szét. Ha újra összejönnétek, megint előjönnének a régi problémák.

MINDIG előjönnek.

MINDIG.

Hiába hiszel mást.


Felejtsd el, lépj tovább.


És a legjobbakat, fel a fejjel.



24F

2012. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:

Te szereted, ő téged nem, szar érzés, majd elmúlik.

gl&hf

2012. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim válasza:

kedves első ugy gondolom nem ez volt a kérdés, azért mert neked nem jött össze nem azt jelenti hogy a kérdezőnek nem fog...

kezdjük ott hogy mi miatt mentetek szét?

2012. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
az elsőnek igaza van. a problémák mindig felbukkannak. hiába jönnek össze újra, megint szét fognak menni, mert nem illenek egymáshoz... és ezt úgy mondom, hogy a jelenlegi párom az első minden tekintetben.
2012. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:

dehát azt sem tudjátok miért mentek szét

ha azért mert megcsalás volt benne akkor igaz hogy sosem lesz jobb, de ha csak azért mert nem kapott vacsi után csokit akkor még kibékülhetnek4

2012. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

Nem azért, mert Nekem összejött volna, vagy sem. Tény, egy 4 éves kapcsolatomban volt egy törés féltávon.

Újra megpróbáltuk, és még 2 év lett belőle. És tudod mi a fura? Ugyan azok a problémák jöttek elő.

Igen ez saját tapasztalat.

De 1000 ilyet olvashatsz, 1000 ilyet láttam a környezetemben, és mivel az emberek nem nagyon változnak (legalább is nem úgy, ahogy gondolják), ezért a súrlódási pontok is megmaradnak, legfeljebb eltart egy ideig, míg újra előbukkannak.


Ezért mondom, hogy nem érdemes az exekkel újra összejönni.


Persze mindig vannak kivételek, és vannak olyan párok, akik a körülmények miatt mentek szét (pl el kellett költözni nagyon messzire egymástól).


De az esetek túlnyomó többségében: Ha egy kapcsolat tönkre megy, akkor el kell temetni.

2012. máj. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
egyet kell értenem az elsővel. én még mindig nem léptem túl, nagyon szenvedek (és sajnos senki nincs, aki segítene), de tudom, hogy nem szabad újra összejönnünk. jártunk egy ideig, szakítottunk 1 hónapra, megint összejöttünk és már csak 2 hétig bírtuk. hiányzik, de tudom, hogy ha újra összejönnénk, megint rövid ideig tartana csak. szerintem ne erőltesd ! lépj túl valahogy..
2012. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Már majdnem 4 éve voltunk eggyütt mikor jöttek a gondok! Nem törődtem vele annyit mint a kapcsolat elején,el eljárkáltunk minden hova de mikor itthol voltunk akkor nem törődtem vele annyit és azt mondta hogy neki ez így nem jó, és kiábrándult belőlem!
2012. máj. 4. 12:52
 9/34 A kérdező kommentje:
Nekem azzal sosem volt gondom hogy szeretem e vagy nem mert azt ő is tudta hogy Imádom! Csak 1 éves volt a kapcsolatunk, és én már akkor ugy éreztem hogy ő nekem az igazi és el is jegyeztem, hogy ezzel is ki tudjam mutatni hogy csak ő kell nekem!
2012. máj. 4. 12:55
 10/34 A kérdező kommentje:

Ez az elfelejtős dolog nekem nem menne mert ismerem magam, meg ugy nehéz lenne hogy 4 évig éltünk eggyütt jóban rosszban! Na meg egy utcára lakunk egymástól!

Hihetetlenül szeretem, és ezt nem gondoltam volna hogy valah a ez meg fog velem történni hogy én egy lányért ennyire odaleszek, de amikor elkezdődött a kapcsolat már akkor tudtam!

2012. máj. 4. 13:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!