Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 35 és 43 éves között kialakulh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 és 43 éves között kialakulhat tartós jó párkapcsolat, ha a nő az idősebb, de fiatalos vidám aranyos? Nem fogják kiröhögni őket mindenhol, beszólogatni, ami tönkreteheti a kapcsolatukat?

Figyelt kérdés

2012. máj. 5. 12:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Az a helyzet hogy eddig a "korban hozzám illő" kapcsolataimban pont ezek a problémák jöttek elő amit írsz, az elején jónak tűnt ,de összeköltözve jött a feketeleves,az ellentétek.Kicsit félek is már az egésztől.
2012. máj. 5. 13:36
 12/17 anonim ***** válasza:
10-es! Itt most az idősebb korát vagy a husisságát akartad hangsúlyozni? Melyikből volt a több gond? (Tényleg érdekel.)
2012. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyen,hogy sokkal idősebb vagy fiatalabb sráccal jártam volna, de az eddigi tapasztalatom az, hogy minél idősebb valaki, annál kevésbé számít a korkülönbség. pl. 16 és 24 (az egyik még javában tanul,a másik meg jobb esetben dolgozik, éles) 23 férfi és 31 nő (a nő általában gyereket akar, a férfi még nem) szóval ilyenekre gondolok. Szerintem a ti helyzetetek ebből a szempontból ideálisabb.
2012. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kialakulhat, a mai világban már nem létezik a korkülönbség szó! Az emberek gonoszak, áskálódnak, főleg a magyarok, ha nem a párkapcsolatodon, akkor máson, valamit úgyis találnak! Nem szabad adni az ilyen emberek véleményére és ki kell zárni minden negatív külső hatást! Ha egymásra koncentráltok szerintem jó lehet!
2012. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A probléma ott van, hogy egyáltalán felmerült benned ez a kérdés. Csak magatokárt szeressétek egymást, ne másokért! Én drukkolok! ;)
2012. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem ez fogja a kapcsolatot tönkretenni,hogy beszólogatnak.Leíromröviden a történetem,hátha van aki tanul belőlle.Amikor megismerkedtem a párommal,ő ,a fiú 28 éves volt,én,a nő 34.Mindkettőnknek volt már gyereke,előző házasságból.Nekünk is lett egy közös,aki most 3 és fél éves.És mi történt? 3 hete,reggel még szeretkeztünk,fülembe súgta hogy szeret,elvitte a fiúnkat oviba,majd kategórikusan kijelentett hogy nem szeret,ásba szerelmes,elhagy.És meg is tette.Egy 26 éves fiatal,csinos,független nő miatt,akivel azóta is egyfolytában csavarognak,nincs gyerek,nincs kötelezettség,élhetik az életüket.

Mielőtt megkérdeznétek,hogy nem vettem észre? De .észre vettem,szeptembertől tartott a dolog,de folyamatosan tagadta ,még a bizonyítékokat is,mindenki hazudott,csak ő nem.Erre figyelj!

2012. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is jellemző a korkülönbség én 38/L vagyok ő 30/F,szóval,neki nincs gyereke,nekem van 2,egyik 13 a másik 18 lesz idén,nekem már nem lehet gyerekem,mert művi úton ezt lehetetlenné tettem,de ezt a kapcsolat elején elmondtam neki,ha gyereket szeretne,nem én vagyok aki kell neki.Az övé volt a döntés.Amíg nem találkoztunk a szüleinél élt, 2,5 éve jöttünk össze és 2 éve élünk együtt.Ismer az összes rokonsága,a szülei imádnak és fordítva is ugyan ez a helyzet,senki nem kérdőjelezi meg a boldogságunkat,sőt a baráti köre és az enyém is örömmel fogadta a dolgot.Hidd el nem a kor számít,az csak egy adat a személyidbe a születési anyakönyvi kivonatban,az EMBER számít,az akivel vagy és nem a kora.Azt is elmondhatom,hogy rátaláltam életem nagy szerelmére és az sem mellékes,hogy Ő is így érzi(elmondása szerint)na és még ilyen jó anyósom soha nem volt. Ha meg esetleg valaki beszól?engedjétek el a fületek mellett,nem az számít mit mondanak,hanem ki mondja,na és miért?bár nálunk nem voltak epés megjegyzések,vagy ha mégis,mi nem tudunk róla.Egyetlen egy jutott vissza hozzám,de az is olyantól,aki akart engem,én meg elutasítottam és az meg a következő volt:milyen szép,intelligens és tanult és ez a tanulatlan suhanc kell neki?... na ezt is elengedtem a fülem mellett,pedig érettségivel, 2 szakmával rendelkezem a páromnak meg 8 általánosa van,de kit érdekel SZERETEM ÉS Ő IS ENGEM.Fel a fejjel,és sok boldogságot kívánok nektek.
2012. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!