Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vállásom óta apám nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vállásom óta apám nem beszél velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 év után elváltam, mert szerelmes lettem egy fiuba. A szüleim nem tudnak megbocsájtani. Az exel nem voltunk szerelmesek csak a szülök eröltették, azóta ö is boldog párkapcsolatban él és nagyon jó barátok maradtunk. De főleg az édesapám nem igazán beszél velem kb: 1 éve. Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit kéne tennem?
2012. máj. 5. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Éld boldogan az életed, nem kell megfelelned senkinek, főleg nem a szüleidnek, nem nekik kell neked párt választani!!!
2012. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ezeket elmondtad neki?

ha igen, fogadd el...

2012. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen elmondtam, de mindig azt mondta hogy nem szerelemböl kell férhez menni. Ma van a szülinapom és még ma sem beszélt velem, pedig hívtam (én).
2012. máj. 5. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Isten éltessen sokáig!


Aki nem szeret azzal meg nem kell törődnöd!

2012. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosan nagyon fontos nekik a gyerekük ha ennyire érdekli őket hogy boldog-e.

Egy helyes játékbabának tartanak, aminél a fő szempont hogy jól nézzen ki a kirakatban és ne érje szó a ház elejét.

2012. máj. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hasonlót éltem meg én is, de mégis egészen másként. Én vagyok a pasi és az unalmas kapcsolat miatt szakítottam. (Persze van 1000 apró ok, de röviden ez a lényeg.)

Ha a szüleid akarták a házasságodat, akkor a válással megkérdőjelezted a döntésüket, ezt fel kell dolgozniuk. Nem tudtak jól dönteni!

Ha félreléptél, akkor egy kicsit őket is megcsaltad. Ha félreléptél, akkor biztosan csalódtak benned, mert azt gondolták, az ő kislányuk ilyet soha nem tenne.

Le kell ülnötök és megbeszélnetek ezt. Te is hülye voltál, mert bele mentél egy ilyen házasságba (anno én is!), de a szüleid sem tudták ellátni a feladatukat. Az a házasság a közös tévedésetek volt.

Ha nem csak azért vagy szerelmes, "mert olyan helyesen mosolyod", hanem tudod is, hogy miért szereted, akkor jól döntöttél.

Az első házasság olyan, mint az első ház. :-)

2012. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!