Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak most a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most a párommal?

Figyelt kérdés

1-2 hónapja a szexuális életünk rettenetesen rossz. Havonta 2szer jó ha együtt vagyunk. Vagy valamelyikünk beteg vagy megsérül vagy fáradt. Valami mindig közbejön. Én ezt szóvá tettem nemrég és ez miatt sokkal feszültebb is vagyok az utóbbi időben. Kezdeményezni abszolút nincs már se önbizalmam se kedvem. Egyszerűen el vagyok keseredve.


23/l


A szexuális dolgot tegnap átbeszéltük(tehát ez most nem téma), viszont kiderült pár dolog a páromról. Konkrétan nem bízik magában, nem hiszi hogy elég jó lenne hozzám, éppen ezért retteg hogy valaki mást találok. Sőt attól fél hogy már van is valakim. Akármit tesz, fél hogy én az miatt hisztizek vagy nem fog tetszeni.... Egyre több hibába fut így bele és látom rajta hogy feszült.


Konkrétan nem tudom mit kéne tennem. Nem szokásom hisztizni, de ő mindent annak vesz fel. Olyanmintha... üldözési mániája lenne :D


2 éve vagyunk együtt, az utóbbi 3 hónapban van ez az egész gond. Mit tegyek? növeljem az önbizalmát? Minden lépésemről beszámolok, nem bulizunk külön, nem járunk el külön sehová. Együtt élünk, tehát 24-ből 20-18 órát minimum együtt vagyunk... Mikor lenne időm más pasira? Szóval nem tudom hogyan bizonyítsam be vagy mivel mert eddig sem adtam neki okot ezt hinni.



2012. máj. 6. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

maszkalj meztelenul hogy megkivanjon.

nekem rogton felall ha meztelen not latok, akar csak kepen, vagy eleg ha a ruhan keresztul a mellbimbojat hogy kemeny. vagy ha csak latom hogy himbalozik a cicije.

naponta 2x is kiverem. mar most is bizsereg:D

2012. máj. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de a szexuális részét már kitárgyaltuk párommal ,szóval az nem téma. Mert az egész alapja az ő önbizalom hiánya, és nem tudom hogyan kezeljem ki ezt?
2012. máj. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!