Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik országban élnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik országban élnek a legrendesebb lányok? Valakinek esetleg van tapasztalata külföldivel párkapcsolat témában?

Figyelt kérdés

Jó pár próbálkozás után kiábrándultam a magyar lányokból, és egy ismerősöm azt mondta, hogy nem minden országban ilyen buta ribik vannak, mint a magyar többség, ha normális lányt akarok, ismerkedjek külföldivel.


Hogyan tudnék külföldiekkel ismerkedni a határon belül, milyen nemzetiségű lányokkal érdemes? Esetleg határon kívül? Arra most nincs pénzem, hogy kiköltözzek, de ha egyszer jobban állok anyagilag, biztos kimegyek.


Ja és komoly párkapcsolatra gondolok, nem perverzkedésre meg kalandokra.



2012. máj. 6. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Állítólag a francia nők rendesek.


De az biztos, hogy itt Magyarországon nagyon sok az aljas nő, nem érnek semmit sem!

2012. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Személyes tapasztalatom nincs, de egy 30-as férfi rokonom mesélte, aki kint él Németben, hogy egyszerűen a német nőkkel nem érdemes ismerkedni. Beképzelt bunkó szinte az összes, akivel összehozta a sors, ráadásul nem is olyan szépek, amit megértek... Magyar lányokkal randizgat mindig, mikor hazajön, nem is kellene neki más.
2012. máj. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A francia nők??? Úgy tudom, az az ország a hedonizmus otthona. A franciák ráadásul nagyon előítéletesek és gőgösek is. Ott teljesen elfogadott, hogy a házastársad mellett szeretőt tartasz. Én ilyen kapcsolatra nem vágyok. :(


A német lányokról én is hallottam, hogy nagyon csúnyák, vagyis többségük elhízott, a magyar nők is beképzeltek, de legalább egy menetre jót.

2012. máj. 6. 18:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lengyelekkel, azokról azt hallottam hogy aranyosak, magyarokkal főleg, mert a 2 ország között jó a viszony!
2012. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és még oroszok, volt egy orosz származású tanárom, akinél rendesebbet sose ismertem.
2012. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lengyel az még esélyes, nincs messze, de Oroszország... nem tudom, nem nehéz ott megélni?
2012. máj. 7. 08:29
 7/7 anonim válasza:
Igenis vannak rendes lányok itthon is! Hány éves vagy, hogy ezt így kimondod? Gondolom számos nyelven kommunikálsz.
2013. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!