Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, de a szeretőmet még jobban. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok férjnél 23 évesen!Korai volt, de a férjem jó életet tud biztosítani, csakhogy közben szerelmes lettem egy kollégámba,aki viszont szeret, és a csillagokat is lehozná az égből!Legszívesebben válnék,és a szeretőmmel lennék, de nincs szívem elmondani a férjemnek.Mit tegyek?
2008. ápr. 21. 17:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
41%

Na! Na! Na!

1. Nem beszélünk így másik emberrel! Attól még, hogy férje van és megcsalta ne szídjátok. Ezért nem kell hozzászólni. Tanácsot kért, nem leszúrást.

2. Akkor is, ha lenne gyerek, nem érdemes egy rossz kapcsolatban benne maradni. Én is csonka családban nőttem fel, de ez még mindig jobb, mint olyan családban, ahol"apu és anyu" nem ölelgetik sose egymást, stb.

3. Amúgy én is azt gondolom, hogy azért olyan nagy a szerelem, mert ő a szerető, aki nem lehet a tiéd. Saját tapasztalatból tudom, de nekem annyi a mázlim, hogy nem ígért a szerető semmit, sőt.... így megkönnyíti a döntést

4. Azért, ha ilyen fiatalon nem jön össze a gyerek 2 éve, akkor az jelez vmit (tudod mit mondanak a lelki hátterekről)

5. a szerelem mindig elmúlik, válaszd a nyugalmat, a harmonikus életet, de csak akkor ha el tudod kerülni az ilyen "szerelmes" félresiklásokat, mert ezekkel együtt iszonyatosan szenvedni fogsz.

2008. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2008. ápr. 24. 06:28
 13/14 anonim ***** válasza:
dettó az én ügyem is ugyanez.
2013. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
2013. okt. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!