Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha tudnád, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha tudnád, hogy valaki vár rád, és igazán tiszta szívből szeret olyannak amilyen vagy?

Figyelt kérdés

Ő elfogad ,igaz sajnos akárhányszor jöttünk össze kiderült h nem is motivál .Tehát kicsit bepunnyadós a dolog .Viszont ő ismer egyedül, és közeledem a 3. xhez. Most hogy volt pár érzelmi megrázkódtatásom minden téren csak azt éreztem hozzá kell mennem találkoznunk kell mert nem birom egyedül már a terheket. Én szeretem őt és iszonyat hálás vagyok ,de nincs bennem az a bizsergés, az a vágy ,amit a legutóbbi kapcsolatom kiváltott. (annak persze már vége) Szóval senki nem szeret úgy mint ő ,csodás barát ..-és emészt h nem tudom mit tegyek .Viccesen megjegyeztem h hozzád megyek és szülök egy gyerkőcöt magunknak ..-de bűntudatom van mert nem vagyok szerelmes. Ezt ő is tudja és ennek ellenére elfogad.. tudja h ez bennem nagy önvívódást okoz.


Viszont ő az egyetlen aki emberileg se hagyott soha cserben -és már egyre kevésbé tudok bízni..


Mit lehet tenni ebben az esetben ?


2012. máj. 7. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ilyen nem létezik
2012. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a szeretet többet ér, mint a "bizsergés", ha szereted te is nagyon de nem vagy szerelmes, akkor egy próbát megér.... a barátságokból sokszor születik nagyon szép és komoly kapcsolat
2012. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

több mint 10 éve ismer - 5 évig voltunk együtt több megszakítással -de mivel sose volt egy nagy hőfogon égő kapcsolat de abszolút bizalmi volt ezért engedtem magamhoz közel. voltak szünetek ,éd összekerültünk.. áhh mind1 frusztrál az egész ..


Kicsit úgy érzem magam megmondom őszintén mint a csaj a forest gumpban- próbál mindet h megtalálja önmagát és a szerelmet a bizalmat a férfiakban, miközben van valaki aki a maga "egyszerűségében"szereti. Az exem nem retardált félre értés ne essék- de én nőként sokkal határozottabb vok ez is zavar. De minta nem lenne már más választásom.És lehet ha már ez se lesz végképp bánni fogom..nem tudom..

2012. máj. 7. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Más választás mindig van.... azért 30-hoz közel még ne ásd el magad ha egy mód van rá :) Csak akkor létesíts vele kapcsolatot, ha te is szereted, vagy képes leszel szeretni és menne a kémia is.... ha nem, akkor maradjatok barátok.
2012. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez a kor nőknél főleg olyan, hogy elkezdenek beijedni, hogy úristen egyedül maradok, de ne félj..... "kényszerből" nem kell kapcsolatot létesíteni. Ha nem ő az akivel el tudod képzelni a jövőt, akkor hagyd a dolgot. Az a tapasztalatom, hogy az értelmes nők esetében (márpedig te nem tűnsz butának) ez mindig megoldódik valahogy, csak legyél türelemmel. Bátran nézelődj, menj el esetleg barátokkal szórakozni kicsit többet, hátha belefutsz valakibe.
2012. máj. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én örülnék egy ilyennek... akibe szerelmes voltam az csak megalázott, széttaposta az amúgy is alacsony önbecsülésemet. amikor a kedvéért belementem az orálba, szinte megerőszakolta a számat. eldobott egy ocsmány csajért aki aztán őt dobta ki. na akkor visszasírta magát, de továbbra is bunkózott, bírálta a külsőmet, azt a maradék dolgot amit még szerettem magamban.

meg volt hogy két hetekre hozzám se szólt, merthogy "neki nincs az emberekhez kedve". de más csajoknak érdekes módon azért irogatott kommenteket facebook-on.

aztán még én voltam a hisztis, féltékeny lia szerinte amikor meg mertem kérdezni hogy akkor csak hozzám nincs kedve?

na ezek után nekem nem kell szerelem.

szeressen csak úgy egy pasi ahogy téged ez az illető, nekem elég ha szeretem a személyiségét, nem undorít a külseje és rábízhatom az életem.

ilyen habos-habos, bizsergetős érzelmes "izé"-ről ami ráadásul viszonzott, rég lemondtam.

21/L

2012. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os (bocs nem tudom a neved :) ) Jó ilyenek is vannak, és én is azt mondom hogy inkább szeretet, mint szerelem, de a kettő nem zárja ki egymást. Sajnálatos ami veled történt, az ilyen undormány kanokat én személyesen herélném ki, mert tisztelem a női nemet. Tudom most jöhet a szöveg, hogy minden pasi ugyan olyan, de ez nem igaz. 22/f
2012. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előző kommentelő még hozzátenné, hogy pont azért nem talál senkit, mert ilyen baromságokat gondol, mint az önzetlen szeretet meg stb.... de nem adom fel :P
2012. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Visszatérve az eredeti kérdéshez, ha szereted, mint embert akkor gondolkodj el ezeken, ha nem annyira fontos a viszony, akkor keress tovább
2012. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!