Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan ezen veszekedünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan ezen veszekedünk párommal! Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Az alap problémám az, hogy 28 éves és mégis facebook függő. Ezt már eleve nem tudom megérteni, de már hozzászoktam.

De ahhoz képtelen vagyok, hogy neki folyamatosan újabb és újabb nő ismerősei lesznek, idióta p*csák kommentelgetnek neki és bármit kiír már jön 20 komment rá. (Bár ő ezekre nem reagál)

Egyszer lebukott, hogy pasik és csajokon is fent van majd összeállt a kép, hogy onnan vannak a "nő" ismerősei. Egyesek kritikán aluliak, de mintha ő mégis élvezné, hogy oda vannak érte. Jó pasi, de nem értem erre miért van szüksége.

Állandóan féltékeny vagyok és veszekszem és szánalmasnak találom magam hogy folyton azzal kell foglalkoznom mit művel a felnőtt párom a facebookon. Ő azt mondja semmi okom féltékenykedni, ő nem ír ezeknek a csajoknak nem flörtöl és csak engem szeret. Tudom, hogy szeret bizonyítja is és érzem rajta. De azt nem akarom elhinni, hogy ő semmit nem ír/reagál ezeknek a csajoknak és ők mégis folyamatosan kommentlegetnek neki. Azt sem értem, hogy miért nem képes kiírni facebookra, hogy kapcsolatban van. Mégcsak egy közös képet sem tett fel. (Mondjuk én sem) Pedig már 3 éve együtt vagyunk. Erre annyit mondott, hogy mindenki tudja hogy együtt vagyunk, aki számít és ne azt akarjam, hogy facebookon mutassa ki a szerelmét.

Én nem fogok csöpögős, idióta szerelmes üzeneteket irogatni üzifalára, vagy minden egyes kiírásásra reagálni, hogy tudassam a kis ribikkel hogy létezem és a párom az enyém.

Ezt tőle várnám, hogy ne hozzon ilyen helyzetbe, de ugy látszik neki nem ér annyit a kapcsolatunk.

És még csodálkozik hogy nem tudok benne megbízni!

Mit gondoltok? Én túlzom el, vagy jogos a csalódottságom?!

(Én/23 vagyok és rettenetesen kellemetlen számomra, hogy ennyi idősen egy ilyen kérdést írtam ki. De tanácsra lenne szükségem!)


2012. máj. 7. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
57%

Vannak ilyen pasik. Ez ritkán változik. Egyik barátnőm elvált egy ilyen pasitól, most a második felesége mellől tekintget ki.

Bocs, hogy nem vigasztallak, de jobban járnál olyan valakivel, aki nem aláz meg.

De ha nyitottan és lazán is fel tudod fogni, akkor regelj be te is pár társkeresőre, és alkalomadtán válassz olyat aki megérdemel. Én ezt tenném.

2012. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

A párod gyermekded lélek élvezi, hogy a nők figyelnek rá. Még nem kész egy igazán komoly kapcsolatra, ha te elég lennél neki nem lenne szüksége ilyen oldalakra, meg nőcis kommentekre. Ha annyira nem érdekli a véleményük minek írogat ki mindenfélét? És nem lájkolok meg nem fűzök kommenteket olyan ember oldalára az írásához, akit nem ismerek jól. Csak idő kérdése mikor szed fel valakit. Szerintem nem vesz komolyan se téged, se a kapcsolatotokat. Úgy érzem neki igenis szüksége van a nagyfokú figyelemre.Közel a negyvenhez vannak tapasztalataim. Rengeteg pasi mondja a nőjének, hogy szeretlek, de sokszor ez már csak egy papagáj módjára ismételt frázis.

Szerintem ideje lenne komolyabb pár után nézni.

2012. máj. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok fenn rajta,mert nem érdekelnek az ilyesmik.De lehet engem is idegesítene,de inkább az,hogy ennyi idősen mindig a facebook-on lóg a máját hizlalni.Nemhogy ezt az időt együtt töltenétek:) Nem érdekelne ez a pasi,megunnám a hülyeségeit,mert ki tudja még mit csinál az életben hogy az egóját növelje.
2012. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom, hogy gyerekes. Az hogy én is társkeresőre regisztráljak és "szórakozzak" ez nekem nem szórakás, egyáltalán nem vonz még úgysem ha nem lenne párom. pláne nem így. és nyitottnak sem mondanám magam ezekre a dolgokra.


Ő azt mondja kapcsolatunk elején valóban nem vágyott komoly kapcsolatra és folyton azt mondja hogy fél attól, hogy unalmas és szürke élete lesz. De most már ahogy idősödik csak engem akar és nem flörtölget mellettem.

De én mégsem hiszek neki.

Más sokszor mondtam neki azt is hogy ha ez neki szórakozás és ezt élvezi csinálja, de belőlem ne csináljon hülyét. Szakítsunk és kedvére szórakozhat. De ilyenkor mindig megijed és hallani sem akar erről.

Néha olyan érzésem van, mintha maga ellen küzdene, tudom hogy szeret és tudja hogy azt egész életére bánná ha elveszítene, de mintha attól is félne ami egy komoly kapcsolattal jár...de mégis ennyi idősen, nem értem miért ilyen?!?!?

2012. máj. 7. 23:42
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Én például pasi vagyok, temérdek nőt ismerek a Facebook-on, akik néha beírnak olyanokat is, hogy "csókollak te drága nagy Maci" vagy valami hasonlót, de a feleségemnek még soha semmi problémája nem volt ezzel. Na jó, nem viszem túlzásba, nem ülök egész nap a Facebook előtt, esetleg egyszer-kétszer benézek, hogy mi újság, és az is igaz, hogy be van jelölve, hogy házas vagyok és a feleségem is fent van, de megmondom őszintén, a fenét se érdekel, hogy kivel beszélget a feleségem a Facebook-on, vagy kivel üzenget, ahogy őt sem az, hogy én kivel. Legfeljebb néha odahívjuk egymást és megmutatunk egymásnak valami érdekeset, amit találtunk. A belépésünk automatikus, bármelyikünk be tudNA lépni a másik nevével, de nem tesszük. Ez ilyen egyszerű. Egyébként kitűnő házasságban élünk.
2012. máj. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%

Nézd.Mi a párommal 10 éve élünk nagy boldogságban.Mindketten facebook függők vagyunk(igaz,én csak játszom)A párom is sokat van fent,akárcsak én.Neki is írogatnak nők,lájkolják stb.Én nem vagyok féltékeny egy ok miatt.Ha megakar csalni akkor akár van facebook akár nincs akkor is megcsal. Addig nincs gond amíg csak tapadnak a nők..Tapadjanak,így legalább tudom,hogy jóképű a párom,és engem szeret.Egyébként ő sem reagál a nőkre,sőt nem is csinál titkot abból,hogy éppen ki írt valamit neki.Nem titkolózik.

Kedves kérdező.

Ha féltékenykedsz,és állandóan a fejéhez vágnád,hogy márpedig megfog csalni,és nem bízol benne,akkor előbb-utóbb te magad fogod belehajszolni egy ilyen eseménybe.

Nem kell féltékenykedni.Ha szeret,nem fog megcsalni.Ha meg megcsalna..nos legalább nem fecsérelsz több időt rá

2012. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
36%

bocs, most tömör leszek.

neki.

2012. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Ezt majd lehet kimoderálják...


Az a véleményem,hogy a facebook csak a debil semmirekellőknek okoz örömet.Én nem vagyok fent de hányni tudnék attól,hogy mindenhol erről van szó.Ha itt a számítástehcnika menünél nincs naponta 100 facebook os kérdés akkor egy sem.

Én a magam részéről imádok játszani,de nem megy a kapcsolatom rovására és nem közösségi oldalon.Imádom a barátnőm és ő is engem nincs szükségem arra,hogy vadidegen nyomorékok lájkoljanak vagy olvassam a sok f@szségot amiket leírnak,hogy mikor volt sz@rni stb.

Ez is egy a sok agytompító közül amit a birka nép követ.

Gratulálok az összes facebook függőnek ti Isten barmai.

2012. máj. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Kedves 8-as, undorító a világ? Nehezen viselhető, hogy más emberek mást szeretnek? Nem lehet könnyű így élni. Mész az utcán, és morogsz, hogy ez itt mind kretén? Nem irigyellek.
2012. máj. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves ma 00:51! Ugyanezen a véleményen vagyok, csak megpróbáltam visszafogottan fogalmazni, gondolhatod hogy érint, hogy a párom gyakorlatilag facebookon éli az életét és végignézi ahogy kiábrándulok belőle ezek miatt.....
2012. máj. 8. 01:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!