Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoljak a kapcsolatunkról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak a kapcsolatunkról?

Figyelt kérdés
A párommal már több mint 6 éve vagyunk együtt, ebből már lassan 4 éve lesz, hogy eljegyeztük egymást!Mostanában sokat veszekszünk mégpedik akkor mikor szóba kerül, hogy mit tervez velem a jövőben.Mikor megkérdeztem,hogy mikor akar elvenni feleségül (szerintem 6 év után illene) erre az volt a válasz,hogy nem is tervezi,hogy elvesz. Az az érdekes, hogy babát viszont szeretne, de már ebben is kételkedek, hogy igazán szeretné e. Tanácstalan vagyok, nem tudom, hogy mit higgyek, hogy szeret e még egyáltalán vagy sem! Nem beszél az érzéseiről, nem beszél meg velem semmit úgy mint régen, nem tervezi velem a jövőjét és ez nagyon fáj nekem!Nem akarom őt elveszíteni!Kérlek adjatok tanácsot, mit csináljak, mit higgyek erről az egész kapcsolatról!?
2008. ápr. 21. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
6év...nagyon sok idő. Neked kell látnod, mennyire változott meg, milyen volt akkor, mikor még nagyon akart Téged.. lehet, h csak gondjai vannak, épp nehéz szakaszát éli az életének, bizonytalan a jövőjében és ezért nem meri egyelőre bevállalni a családot...de ettől még szeret Téged ugyanugy. Az is lehet persze, h ellaposodtak az érzései és ezért nem olyan közvetlen veled; de akkor megmondaná sztem, h babát sem akar. Probáltál leülni vele és megbeszélni az egészet? Úgy, h tényleg nincs ellenvetés és muszáj elmondania, mi van vele? Illetve mondd el neki, te hogyan érzed. Ne veszekedés szintjén, hanem tényleg megbeszélni...
2008. ápr. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltál nekem! Amúgy próbáltam vele beszélni, de vagy elhülyéskedte az egészet, vagy azt mondta, hogy bebeszélem magamnak,hogy megváltozott és,hogy hülyeségeket beszélek!
2008. ápr. 22. 22:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Most akkor véleményem szerint 2 dolog lehet: 1.valamit titkol...(ez a rosszabbik) vagy elment az érdeklödése irántad, vagy megbánta h eljegyzett, hiszen jelenleg minden férfinak miliárdnyi választéka van nök terén, ami régebb nem volt meg.


2.Hogy fél a házasságtol.Lehet szeret,de valahol mélyen fél...és ha akar gyereket, és ezt eddig veled beszélte akkor gondolom,h inkabb ez.Minden férfi fél a lekötöttségtöl, és ha te folyton faggatod h mikor vesz már el feleségül, akkor mégjobban elijesztheted..

Valahogy tudd meg ezellen mit lehet tenni, rengeteg pszihologiai cikk van a netten is ezzel kapcsolatban.

Lehet a kapcsolatotok azért is tartott ki idáig,mert megadtad neki a szabadságot amire szüksége volt, és lehet most fél a lekötelezettségtöl, egy házasság felelösségeitöl.

Szerintem akard nagyon h jol legyetek, mert mindent lehet ha van akarat!!! Sok sikert!

2008. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm a tanácsaidat!Megfogom nézni a neten mit írnak ezekről a dolgokról.
2008. ápr. 23. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!