Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról a srácokról akik egész nap (szó szerint) számítógépes játékokkal játszanak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és nekem is volt ilyen időszakom. A mostani párom rángatott ki belőle.

Egyszerűen felkeltem reggel 9-kor leültem MOHAA-zni hajnalig. Nem is volt életem.

Igazából szerintem nem sajnálni kéne az ilyen fiatalokat, hanem segíteni nekik. ez is egyfajta függőség!

2009. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom is ilyen gyökér volt. Megjött a suliból/melóból (náluk laktam, sajnos) és már játszott is, éjszaka közepéig. De hangosan ment a játék, mert szerinte úgy jobb. Zenét se lehetett hallgatni. Én meg csak ültem és néztem ki a fejemből. Egyáltalán nem foglalkozott velem. De, ha én últem le gépezni, esetleg játszani, mindig beleszólt, belenyúlt a dolgomba. Azt is meg akarta szabni, milyen zenét hallgassak. A havarjai sem lehettek túl boldogok, hogy ott ültek mellette, miközben játszott. Azt mondta, azért gépezik ennyit, mert 14 éves korában volt először gépe és még nem gépezett eleget. Ő akkor volt 19-20 éves. Nem hiszemSokszor bunkózott, mert nem sikerült neki valami, párszor meg is téptem (hosszú hajú), mert velem így nem beszélhet, akármennyire dilis. Volt, amikor az úgynevezett asztali szerepjátékhoz akart kinyomtatni valamit, nem sikerült és szétrugdalta a nyomtatót, a folyosót szétverte és a felmosó nyelét is darabokra törte, s bőgött is és kiabált. Ez egy idióta, elmebeted, örülök, hogy megszabadultam tőle. Az anyja is mondta, hogy ennek nem való senki, max ugyanolyan mint ő, de inkább az, hogy egyedül maradjon. Most 23 éves létére csak 14-16 éves lányokkal áll szóba, de az egyiket ismerem jobban, ő is rájött, hogy ez nem normális, szakítottak. Azért is voltak együtt hónapokig, mert ez az állat megszabta, hova mehet, nem mehet a csaj. Szóval nekem is ott kellett ülnöm, mikor gépezett, pedig péntek esténként el szerettem volna menni bandázni, rock n roll-kodni a haverokkal. Ha elmentem véletlenül, az volt a baja, és hogy minek iszok. Ha ő is jött velem, rövid idő után haza akart menni úgy, hogy nekem is mennem kellett volna. Mondtam is neki, hogy menj, ha akarsz, de én maradok, nem vagyok kiváncsi a gépfüggőségedre...
2009. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Én is szeretem a számítógépes játékokat és bele tudok merülni de csak akkor ha nincs jobb dolgom ha jön haver hogy csináljunk valamit akkor kimegyünk motrozni vagy ha bnőm jön akkor is szó nélkül leteszem és élem az életet:D:P de egyfajta időkitöltésnek jó dolog szerintem
2009. jún. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok mert reggel le űlök és nem álok fel estig onnan. Csak az álítot meg amikor tönkrement a videokártyám de sebaj lesz 1két héten belül egy másik. És végre Crysys dirt gta minden az enyém újra.
2010. máj. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Volt egy időszakom amikor leszoktam róla nem tudtam min játszani de most újra rám jött.Ez van
2010. máj. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!