Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Szerintetek gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szerintetek gyerekes dolog, ha a pasitok számítógépes játékokon játszik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Játékokon? Hol? A tetején?
2010. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

jajj ...kérdésre kérdés? érdekes.

kérdésre válaszoljatok..

2010. jún. 11. 17:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Helyesen: játékokkal. De akinek csaja van, az törődjön inkább vele, és ne a játékokkal. Csomó embernél a kockaság pótcselekvés, hogy ne őrüljenek bele a magányba, de amint találnak valakit, felhagynak ezzel a tevékenységgel.
2010. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 beetlejuice ***** válasza:
100%
Én részben emiatt szakítottam a barátommal, állandóan csak kockult. (am nem gyerekes szerintem, én is szoktam, csak ne vigye túlzásba.)
2010. jún. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nem gyerekes dolog ha játszik, hisz neki is kell a kikapcsolódás!! Csak vigyázz hogy a barátnőd fontosabb legyen mint a játék!! tehát ne mondj le egy találkozót egy játék miatt!!!

Remélem tudtam segíteni! Pusz

2010. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%

Na nekem is volt egy ilyen kockafélém,de annak már nyolc szöge volt :DDDDDDD a drága még hálópartykat is rendezett ....ááááááááá .

amúgy nem gyerekes dolog, de nem minden nap órákhosszat előtte ülni .

kb két hónapig bírtam !,mert kb a telefonszex -nél többet nem is kaptam :(

19/L

2010. jún. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, van aki ettől tud kikapcsolódni.De a lényeg, hogy a barátnője legyen az első és ne a kockulás:)
2010. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
ucsó elöti az lanparty kocka nyelvenés én is szoktam de csak garázsba vagy valaho lmesszeee messze hogy barátnömet ne zavarjam és nem hanyagolom el az ember varászlóm 80 as a harcosom 76 os a törpe vadászom 68 as de a szerelmem lvl 255 :D
2010. jún. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

kicsit. wowra meg codra gondolsz? van egy pár velem egyidős fiú, akik a barátnőjük mellett sem bírják ki játék nélkül.


sztem találhatnának más elfoglaltságot is

2010. jún. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem. De ha ott van a csaj akkor vele foglalkozzon, vagy ne hívja el magához. Napi 2 óra belefér. Néha jólesik.

19/l

2010. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!