Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet barátság fiú és lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátság fiú és lány között, ha már megnősült a fiú, vagy azt nem illik?

Figyelt kérdés
A legjobb barátom megnősült (hirtelen), a felesége nem szeretné, ha velem barátkozna. Én szerettem volna ha megmaradhat a barátságunk, de elmondása szerint szereti a lányt, és nem akarja megbántani a feleségét, mert az félreértené, ha velem barátkozna. A felesége szerint ha már megnősül valaki nem lehetnek lány barátai, azt kérte tőlem, hogy ne akarjak barátkozni vele. Szerintem a házas embereknek is lehetnek ellenkező nemű barátaik.
2009. jún. 25. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Érdekes. Sztem is lehetnek ellenkező nemű barátai. Lehet túl jól nézel ki v a barátod úgy beszél rólad a feleségének, h ezzel nagyon féltékennyé teszi.
2009. jún. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a felesége nagyon önző. Sajnos sok ilyen van, veszítettem már el így nagyon jó barátot, akivel soha nem volt köztünk semmi. Nem tudom, mit tehettünk volna még a barátság érdekében. Azt kívánom az ilyen önző nőknek (és ha van férfi is ilyen, akkor nekik is), hogy akkor hagyja ott őket a párjuk, amikor a legnagyobb szükségük volna rá, megérdemlik.


10 éve énekelek egy gospel kórusban, nemeket tekintve vegyes, lévén, hogy van 4 szólam, és vannak házasok is köztünk, és érdekes módon soha nem volt probléma, nem léptek ki a kórusból, sőt, kórusvezetőnk is házas, 2 fia nálunk zenél, a felesége sose problémázik, sőt, minden koncerten, ahol tud, ott van, és együtt ünnepeltük az 50. születésnapjukat meg a 25. házassági évfordulójukat. Azt hiszem, így helyes, aki elzárkózik, az nagyon önző, és ne csodálkozzon, ha egyszer nem lesznek többé barátai, amikor kellenének.

2009. jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Ha csoportról van szó, természetesen lehet. De az nem ugyanaz a személyes, kettesben töltött idövel, mert azt már nem illik!
2009. jún. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki csak illemből tesz valamit, akkor nem őszinte.

De igen, működik csak ketten is, ha valaki a haverom, akkor arra nem gerjedek rá, függetlenül attól, hogy milyen neműek vagyunk. :-)

Van olyan évfolyamtársam, akivel rendszeresen beszélgetünk msn-en is, meg van, hogy személyesen is, együtt dolgoztunk is, ellenkező neműek vagyunk, neki van menyasszonya, akit ez a barátság egyáltalán nem zavar (mellesleg a srácnak én adtam ötleteket anno, mikor tanácstalan volt a lány ügyében, és mostanra már menyasszonya, szóval picit segítettem is nekik, nem biztos, hogy ezt a lány tudja, viszont most készülnek esküvőre).

2009. jún. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem, hogy az én feleségemnél van féltékenyebb nő a világon :D, de attól hogy féltékeny még nem önző, csak fél attól, hogy elveszíti a férjét, ez természetes. Ha valahogy sikerülne biztosítanod a feleségét arról, hogy te "úgy" nem akarsz tőle semmit, esetleg hárman leültök megbeszélni, akkor nem kéne a barátságnak megszakadnia. De akkor tényleg be kell tartanotok a határokat, még akkor is, ha most úgy érzed ez könnyen menne!
2009. jún. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, az önzésen kívül van még egy, ami okozhat ilyet: ÖNBIZALOMHIÁNY!
2009. jún. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó lett volna megbeszélni közösen, én szerettem volna, de a lány nem szerette volna, hallani sem akar róla... Köztünk nem volt semmi más soha csak barátság, és tudom, ha megismert volna engem az a lány tudná, hogy bizhat bennem. A férjében is bízhat. Engem nagyon megvisel, hogy elveszítem a legjobb barátomat.
2009. jún. 25. 01:02
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

szia,

szerintem képzeld magad egy kicsit a feleség helyzetébe.

Valószínű, hogy engem is zavarna egy ilyen barát. És igen, ha nem lenne oka féltékenykedni, valószínű, hogy nem zavarná. Biztosan nagyon jó barátok vagytok, pont ezért is úgy gondolom, hogy meg fogjátok majd oldani a dolgot. Talákozzatok társaságban, vagy esetleg nála, amikor a felesége is otthon van. nem hiszem, hogy nem hagyna titeket magatokra, beszélgetni egy kicsit.

Amúgy engem még azért is zavarna egy ilyen, mert azt szeretném, hogy a problémáit velem beszélje meg, szóval én a szerelme, de barátja is legyek.

Ez más mindenképp,mintha egy másik férfiról van szó.

azt javaslom, hogy ne akarj ebbe beleszólni. Az lenne a legjobb, ha a felesége felé is közelíteni tudnál és barátok lennétek ti is.

Ha nem, akkor nem. De teljesen abszurdnak tűnne, ha azt akarná, hogy egyszerűen ne tartsátok a kapcsolatot. nyilván azt akarja, hogy ne legyél az életének mindennapos része. mert ez ő akar lenni.

2009. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok én beleszólni, sőt fel se hívhatom, mert haragszik ha hívom is, amit én nem akarok, ezért nem hívom fel sem... és belenyugszom ebbe az egészbe. Csak próbálom feldolgozni, ezért kérdezek itt, így próbálom feldolgozni talán vagy nem is tudom, megérteni a helyzetet, hiszen megbeszélni közösen ezt nem tudjuk.
2009. jún. 25. 01:15
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez a nő buta. Nem vesz észre valami nagyon fontosat, és ez hosszú távon nem lesz jó neki. Tudom, hogy téged megvisel, engem is megviselt. Én sose szólnék bele ilyenbe. A barátság fontos egy ember életében, mert van, hogy a barátoknak kell kisegíteni. Csak egy példa, még mielőtt felháborodna valaki, hogy a házastárs miért ne tudna minden helyzetben kisegíteni: Amikor öcsém megszületett, a szülést vezető orvos (aki nem anyukám választott orvosa volt, mert az nem ért ide) műhibát követett el, anyu 40%-os vérmérgezést kapott, élet-halál között volt, az egyik szomszéd házaspár, akikkel jó barátság is volt, azonnal kocsiba ült, nekünk akkor még nem volt autónk, és a családból senkinek nem volt jogosítványa. Anyunak szerencsére megmentették az életét, egy másik orvos, nem a választott orvosa, azt, aki ezt a műhibát elkövette, kirúgták, soha többé nem praktizálhatott a felnőtt nőgyógyászaton, de ha a szomszéd jóbarátok nem sietnek a segítségünkre, ki tudja, hogy ilyen gyorsan tudtak-e volna intézkedni.
2009. jún. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!