Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet az hogy manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy manapság kihalt a srácok többségéből a romantika, a figyelmesség, a törődés és a tisztelet egy lány iránt?

Figyelt kérdés
Folyton keresem a megfelelő srácot de valahogy hiányzik belőlük...és ez elég rossz:/
2012. máj. 9. 19:38
1 2
 11/18 Bloody Death ***** válasza:
Tisztelem és becsülöm a nőket, de csak egy bizonyos pontig, me' nem vagyok egy papucsállatka, vagy egy kihasználható személyiség. Törödöm a nőkkel, és sok a haverném, akikkel szeretek ugynevezett "nőies" dolgokról is beszélgetni. De az életben van ennél számomra sokkal de sokkal fontosabb dolog is, mint hogy a nap minden egyes pillanatában a nők járjanak a fejben, és lessem minden kivánságukat. (pff röhej). De ezen felül egyáltalán nem vagyok egy romantikus típus, mert úgy érzem, hogy az férfiatlan és már-már b.zis. Nem azt mondom, hogy aki romantikus pasi, az b.za, hanem azt, hogy én érezném magam olyannak, ami tulon túl kellmetlen. De ezen kívül, meg még erőm sem lenne ilyenekre "pazarolni" az időm. Nem vagyok rosz ember, csak imádok bunkó lenni, és valahogy más motivál.
2012. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én kedves vagyok és udvarias,(és jó pasi) mégis a nagyhangú bunkóra bukik a legtöbb csaj..Akármit is mondanak ez így van!
2012. máj. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amig tisztltem a noket 0 sikerem volt. Amiota magasrol leszarom oket sokkal tobb van
2012. máj. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
szval pasi részröl is igymegy vkinek:)
2012. máj. 9. 20:44
 15/18 anonim ***** válasza:

Tessék, itt vagyok, de le sem sz.rnak kb. Ennyi.


19f

2012. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is illetve a baráti társaságomban is sok olyan srác van aki tiszteli a nőket!

Gyertyafényes vacsi 1-2 hetente egy szál rózsa, mégsem papucs állatok!

Megfelelő helyen kell keresgélni!

Kitartás :)


F/23 egyetemista

2012. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Eddig csak a nemet és kort írta ki a többség. Most már az is oda lesz biggyesztve, hogy ki hol tanul és hol dolgozik?! Nevetséges.
2012. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
utolsó előtti..kösziszépen egy igy nagyon szimpi...eltudnám viselni :))
2012. máj. 10. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!