Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őrülten féltékeny vagyok! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őrülten féltékeny vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom ha nem ír vissza, már tiszta depressziós leszek. Folyamatosan attól félek hogy elveszítem. Sok- sok "veszély" leselkedik rá, mert magas, izmos, jóképű. Kiderült hogy ő meg azokra féltékeny akik rám nyomulnak. Tudja hogy én nem csalnám meg, de ő...

kicsit félek.

Mindig azzal ugrat, hogy a csajokra, akik megbámulják, állítólag úgy nézek mint aki gyilkolni akar

Ő folyamatosan beszólogat azoknak a fiúknak akik megnéznek.

Lehet hogy alaptalan, mert mindig "védjük" egymást.

Ettől függetlenül nagyon nehéz úgy lenni vele, hogy nem-e ugrik rá valahonnan egy lotyó.



2012. máj. 10. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Feltételezem te nem vagy magaddal teljesen megelégedve. Általában azok szoktak féltékenyek lenni, akik úgy állnak az élethez, hogy "úgyis van nálam egy jobb".

Legyél magabiztos, erős, önálló. Hidd el, hogy te vagy a legjobb. Hidd azt, hogy gyönyörű vagy és te vagy a tökéletes lány a barátod számára.

2012. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A féltékenységeddel fogod elkergetni, nem szabad.


Csak légy mindig csini mellette, legyen büszke rád, vele pedig a világ legkedvesebb nője légy. Ettől nem kell majd több neki! Hidd el! Csak légy magabiztos!


23/N

2012. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

:)

szerintem minden rendben van köztetek

mindketten véditek a kapcsolatot

2012. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!