Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti el tudnátok fogadni és tudnátok szeretni egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés
A szülés után megnyúlt a hasam és rengeteg stria van rajta. Nem vagyok vékony, de formásan vagyok telt, nagyok a melleim, ruhában bombanőnek mondanak. Volt már párom, látták már a hasam, és nem hagytak el, soha nem szidtak, de én nem tudom magam elfogadni. Férfiak (persze most csak az értelmeseket kérdezem), ti tudnátok egy ilyen nőt őszintén szeretni, fel tudna ennek ellenére izgatni?
2012. máj. 10. 22:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a plasztikát! Mozogj!
2012. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem nagy ügy. Gondolom úgyse nagyító alatt szexeltek.
2012. máj. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#11 mozgástól nem tűnik el a stria, ám igaz, nem árt. Vannak rá különböző krémek, de az idő is megoldja. Lehet nem fog teljesen eltűnni, de majd halványodik. Nekem is vannak, bár nekem már régóta mikor tiniként nagyon hirtelen nőttem, mostmár már alig lehet észrevenni.


Szerintem a párod biztos nem azért szeret mert kifogástalanul néz ki a hasad, hanem az összképért. Van gyermeked is, ezek szerint még ezt is elfogadta. Akkor mit számítana neki pár csík? :)

2012. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha egy férfival már eljuttok az ágyig onnantól kezdve ez már nem fog számítani
2012. máj. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 omba ***** válasza:
Előző jól beszél, hát ki a francot érdekel ez, ha szeret nem probléma, ha nem szeret, akkor egy ment lesz.
2012. máj. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!