Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok de még semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok de még semmi sem történt velem, le vagyok maradva?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már 16 éves vagyok, de még nem volt pasim és még csak nem is csókolóztam senkivel. Eddig elég duci voltam, de már sikerült jó pár kilót leadnom. Szerintem szép sem vagyok, bár az ismerősök az ellenkezőjét mondják(nyilván nem mondanák meg h csúnya vagyok), pedig túl nagy az orrom. :( Nincs pasim, és igazi barátom sincs, persze vannak barátok, de igazi nincs(engem valahogy mindig csak kihasználnak), és egyre magányosabbnak érzem magam... Most meg jön a nyári szünet és én végig egyedül leszek itthon. :I

16/L



2012. máj. 11. 19:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Mutass képet és én elfogultság nélkül elmondom mit gondolok.

Amúgy a barátokkal én is valahogy így vagyok,ha jó idők járnak akkor sokan vannak,azonban a nehéz időszakokban az ember csak magára számíthat;) 17/F

2012. máj. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
pasizz,flörtölj!! Ennyi.. :) Semmitől sem vagy le maradva ! :)
2012. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne, de én nem vagyok az a flörtölős típus, sajna :S
2012. máj. 11. 19:25
 4/21 anonim ***** válasza:

küldj nekem is képet:)Én tuti rondább vagyok nálad:D

14/L

2012. máj. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem vagy egyedül..nekem azért nem volt még senkim, mert nem találtam meg még a megfelelő fiút..

De van egy olyan mondás, hogy semmihez sincs túl késő, szóval csak a felfogásodon kell változtatni.

Majd eljön a megfelelő, aki nőként kezel majd téged, nem pedig barátként, vagy máshogy..

Akikkel pedig eddig barátkoztál, próbáld jobban felvenni velük a kapcsolatot és közös programokat csinálni..

A szünet miatt meg ne aggódj..

Menj el valamerre, ahol jól érzed magad, még akkor is, ha nincs épp kivel, mert a szünet arra van, hogy ne otthon ücsörögj..

Amúgy pl valamilyen fürdőzőben is jól lehet ismerkedni, vagy strandon is akár..Elkezdesz labdázni vagy valami és hívsz játszani embereket..Nekem már bejött.

Csak ügyesen és pozitívan:) Menni fog és ami késik, sose múlik!

2012. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De hogy küldjem el? Max privátban a saját e-mail címedre tudnám :P
2012. máj. 11. 19:28
 7/21 anonim ***** válasza:
privátba is küldhetsz:D
2012. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
priv
2012. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhetne egy kép. Rámférne egy kedves csajszi látványa :)
2012. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát ez elég furán hangzott XD
2012. máj. 11. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!