Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok de még semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok de még semmi sem történt velem, le vagyok maradva?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már 16 éves vagyok, de még nem volt pasim és még csak nem is csókolóztam senkivel. Eddig elég duci voltam, de már sikerült jó pár kilót leadnom. Szerintem szép sem vagyok, bár az ismerősök az ellenkezőjét mondják(nyilván nem mondanák meg h csúnya vagyok), pedig túl nagy az orrom. :( Nincs pasim, és igazi barátom sincs, persze vannak barátok, de igazi nincs(engem valahogy mindig csak kihasználnak), és egyre magányosabbnak érzem magam... Most meg jön a nyári szünet és én végig egyedül leszek itthon. :I

16/L



2012. máj. 11. 19:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én is szívesen megnézném azt a képet, kíváncsi vagyok rád. Én 18/F vagyok, és velem se történt sok minden eddig.
2012. máj. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát, be kell hogy valljam, előzször nagyon le akartalak oltani ezért a hülye kérdésért... Igen 16 évesen, az emberek kb felének még nem volt barátja/barátnője, sőt talán még igazi barátja sem. Na és? Akkor mi van?!?! Semmi!:)) Ajánlom figyelmedbe a Szet Johanna Gimi sorozatot Leiner Laurától ( nem tudom olvastad-e), nagyon jó, és elmond mindent, mindenre választ ad:DD Ha nem fogsz annyit stresszelni, akkor mindenki jobban fog viszonyuli ahhoz, hogy pl közeledsz hozzá. csak gondolj bele: bemész egy boltba, látod hogy az eladó, tiszta ideg, épp azon stresszel, hogy hogy rendezze el a csokikat.. már a keze is elkezdett remegni, nem tudja, most mihez kezdjen. Hozzá szólsz, erre idegesen rádnéz, és siettetősen válaszol. Na gpndolom itt te sem akasrz vásárolni. Ellenben, ha egy vidám, kedves eladóval találkozol, leállsz vele beszélgetni, hogy a boci vagy milka csoki-e a finomabb...


Fontos: lazíts, nyugi, sz@rj le mindent, csak legyél boldog, és erre öszpontosíts, és hidd el lesz barátod:DD és ami talán fontosabb: életre szóló barátaid:)) Csak nyílj meg;)


Ja és a nyárral kapcsolatban: nekem szerencsére már megvenak az igazi barátaim, de jó ha 2 hetet velük töltöka szünetből. Ez van. Én a mamáméknál érzem jól magam, egész nyáron ott vagyok és jól érzem magam:) Ennyi:D Strand, rokonok, barátok, kutyusom, nyaralás!!!!:) Bocs h ilyen hosszú lett...

2012. máj. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez eléggé lelkesítő volt! :D
2012. máj. 11. 20:00
 14/21 anonim ***** válasza:
Melyik?:D
2012. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Relax...relax...

véleményért meg privi... 21/F

2012. máj. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Na, én lépek:) 12. vagyok, és ha gondolod írj privit, ha vmi baj van/elszomorodnál(:() majd megbeszéljük:))) 16/L
2012. máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Lemaradva? Egyáltalán nem. Hasonló helyzetben vagyok mint Te, egy szájrapuszit leszámítva velem sem történt még semmi, annak is már vagy 6 éve...:) A lényeg, hogy nem szabad rajta görcsölni, mert annál rosszabb. Egy ideig én is be voltam gubózva emiatt, de rájöttem, hogy nem érdemes magam emészteni, előbb-utóbb valószínűleg villámcsapásszerűen megváltoznak majd a dolgok. Ebben hiszek, és könnyebb így elviselni :)

Nem vagy szép? Hiszem ha látom! Mindig az ilyen lányok hordozzák magukban a meglepetést, egy képpel engem is megtisztelhetnél! ;)

2012. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csak a gondolkodásmódomon kell változtatni? Ha ilyen könnyű lenne... :)
2012. máj. 11. 20:11
 19/21 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem vagyok lemaradva, barátnőim is voltak már de az igaz barátos dolgot megtudom érteni. Eszméletlen önbizalom-hiányos vagy és ezért rossz a kisugárzásod. Próbáld meg elfogadni magad, illetve ha még kicsit kövér vagy akkor adj le még pár kilót, hogy bomba alakod legyen! Hidd el egy idő után észre fognak venni és új emberek kerülnek be az életedbe. Ne add fel! Küzdeni kell, bármi áron!
2012. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. máj. 11. 20:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!