Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok milyennek kell lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyennek kell lennie annak a pasinak akivel akár az életeteket is leélnétek?

Figyelt kérdés
véleménykutatást végzek,nagyon szükségem lenne a válaszaitokra,légyszi az igazat írjátok.Előre is köszönöm
2009. jún. 25. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
4%
Gazdagnak
2009. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Szeressen,megbizható legyen bármit el tudjak neki mondani,mindenről lehessen vele beszélni,szeressem,legyen benne valami különleges,amiért megszerettem,megértő legyen és mindig álljon mellettem!Foglalkozzon velem eleget!
2009. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható legyen, őszinte, hűséges és persze szeressem és ő is engem.megértő ne hanyagoljon el. Bármit meg lehessen egymással beszélni.
2009. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hűséges, udvarias, ápolt, jóképű, biztos egzisztenciájú, családszerető, romantikus, de ugyanakkor nagyon férfias. Csak nem biztos, hogy ilyen pasi létezik:(
2009. jún. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

legyen kedves,megerto,elnezo,vicces de ha kell akkor komoly is tudjon lenni,egy kicsit gondolkodo is hogy ne vagjon bele azonnal egy dologba,vagy ennek az ellentetje mikor milyen a helyzet

kulso pedig:barna haj es bara szem,180cm magas,70-85kg,nem muszaj izmos legyen,nem szeretem azokat akik nagyon izmosak,ne oltozzon "csak" markas cuccokba,jo egy famer nadrag es egy polo,persze ha elegans helyre megyunk akkor oltony,mondja el mindig a velemenyet,a szex teren pedig nyogjon ha elvezi a dolgokat,ne csak az o orgazmusa legyen az elso hanem az enyem is,lehessen hozza bujni(amelyik fiuhoz/ferfihoz nem szeretek hozza bujni nem esik jol,megsem probalom vele a kapcsolatot,ha atolel nekem akkor biztonsagot kell ereznem es ha nincs meg ez a biztonsagi erzetem akkor en jobbra o balra),ne legyen ko szivu legyen romantikus is neha legalabb,maskor pedig lehet vadabb is,mint egy vadkan...kb ennyi,az en parom pont ilyen,nagyon jo vele lenni,tobb mint egy eve vagyunk egyutt

16/l

2009. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Igazat fogom írni, lepontoznak a föld alá, de legalább nem álszenteskedem mint sokan mások:D

Ahhoz hogy az életemet vele akarjam leélni marha jól kell kinéznie, ez az első szempont, a hosszú hajú babaarcú szépfiúkat szeretem, emellett legyen megbízható és legyen annyi pénze hogy eltudjon tartani, nem tudnék olyannal élni aki mellett épp hogy csak jut kajára, és egész nap gürcölnünk kell egy életen át. Az nem is élet. Az meg egy más dolog hogy valószínűleg sosem találok ilyen pasit, így jártam. Inkább maradok egyedül de nem adom alább.

2009. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én külső alapján nem ítélek meg senkit, szerintem nem ez alegfontosabb. Egyébként legyen romantikus, megértő, figyelmes és ne csak magával törődjön.
2009. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

HŰSÉGES, megértő, figyelmes, férfias, családszerető.

És mindenképp legyen saját véleménye


16L

2009. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem állszenteskedés az, ha valaki nem a külsőre megy. Egyszerűen mást találunk fontosnak. Hiába lenne van valakinek sok pénze és hiába helyes.. ha emberileg a béka segge alatt van.

Persze valahol a külső is fontos (és mindenkinek más tetszik), de nekem olyan férfi kell, aki szeret, hűséges és akinek fontos vagyok. Akivel bármit meg tudok beszélni és a szexuális életünk is nagyon rendben legyen. Azonos elvárásaink legyenek a jövőre nézve..

2009. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

hát, legyen férfias,tudja mit akar, vezessen, ne én mondjam meg mi legyen ( ha nem ilyen akkor én irányítok, azt meg nem szeretem.), nevettessen meg, fogadjon el úgy ahogy vagyok, és támogasson a döntéseimben, persze ha nem akarja, akkor azt mondja ki, legyen őszinte.


külsőleg ne legyen ilyen csont és bőr, és a szőkékért megőrülök :))

2009. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!