Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok milyennek kell lennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyennek kell lennie annak a pasinak akivel akár az életeteket is leélnétek?

Figyelt kérdés
véleménykutatást végzek,nagyon szükségem lenne a válaszaitokra,légyszi az igazat írjátok.Előre is köszönöm
2009. jún. 25. 16:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

őszinte,hűséges,figyelmes,kreatív,okos,megbízható,igényes,kompromisszumképes,

jóképű,humoros

én már találtam is egy ilyen:)

2009. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
pontosan olyannak, mint a párom! ;) szóval külsőre egy istenség..belsőre pedig hűséges, tiszteljen, becsüljön, szeressen, legyen humora, mindenről lehessen vele beszélni, megbízható, megértő.. =)
2009. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
pont olyannak akivel most járok:)nagyon helyes ..sármos..:)humoros,kedves..és nem csak velem :)társaságkedvelő..szeret velem punnyadni de pörögni is szeret..család centrikus:) látom benne hogy nagyon jó apa lesz:D nagyon szeretem ...és ő is engem ..tisztel engem ..és mindig észre veszi ha szomorú vagyok..és felvidít:D
2009. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Legyena társam is, ne csak a szerelmem,mert az úgy is elmúlik. legyen HŰSÉGES,határozott, férfias, mindíg érezzem magam nőnek mellette, mindíg kívánjon, dícsérjen néha,szeress,szeressen,szeressen:) jah és ne hanyagoljon el, az sem baj ha az ágyban bika:p de nem a legfontosabb tényező!
2009. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!