Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tartom ezt felháborító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tartom ezt felháborítónak?

Figyelt kérdés

Van egy ex lány,szétmentünk mert nem működött a kapcsolat,sosem veszekedtünk,szerettük egymást mint barát is.

Én próbálok rendes,tisztességes lenni és ezért tegnap írtam egy sms-t a lánynak,hogy sok sikert az érettségijéhez.

Erre b'szott vissza írni pedig csak annyit kellett volna,hogy köszi,telóján mindig van pénz szóval szimplán mióta van új barátja azóta ilyen hálátlan.


Miközben sosem kiabáltam vele,nem tettem neki semmi rosszat és annyi emberi nincs benne,hogy legalább facebookon visszajelezzen ha már sms-t lusta írni...


Számomra ez nagyon felháborító,hogy valakit megismersz abba ekkorát kell csalódnod,és ez nem az első eset .


Le kéne sz'rjam de nem oly egyszerű


2012. máj. 7. 23:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt ki vagy te neki,hogy válaszoljon?Senki..

Másrészt lehet,hogy van pasija és nem akar exekkel smsezgetni

2012. máj. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Te már neki csak a múltja vagy és azt meg minek bojgatni? Most más a jelene.

A kérdésre válaszolva: Nem jogos a felháborodásod.

2012. máj. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az élet nagy problémái.
2012. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nekem is van új barátnőm ,ezzel semmi gond nincs,legyen neki is,de ha valakivel ágyba mentem,ha valakivel jóba voltam? akkor nem értem.

Ez nem olyan kapcsolat volt mint a többi,hogy félrekúrtunk azt szevasz összevesztünk hanem nem ment,ő neki más fiú kellett nekem más csaj,megbeszéltük,hogy jóba maradunk és leszar miközbe ha találkozunk akkor szakad rajtam és atöbbi

2012. máj. 7. 23:20
 5/20 A kérdező kommentje:
Azt értem,hogy van új jelene,de más barátjának vissza tud írni akikkel nem járt? én ugyan olyan barátja vagyok elvileg csak velem járt.
2012. máj. 7. 23:20
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

B+!

Irigylem a problémáidat.

Ha egy ilyen apróságon kibuksz, akkor nehéz életed lesz.

Vagy felnősz idővel...

2012. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Fuu gecc, nem irt vissza, ez aztan tenyleg mindennek a teteje.

Hidd el lesz ennel meg nagyobb problemad is, amit no okoz:D

2012. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Exekkel a legritkább esetben marad fenn a baráti viszony és akkor sem vezet jóra általában.

Amúgy meg: nem válaszolt, és?!

2012. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hát voltak gondok,pl kiszakadt a gumi,de ezek számomra pozitivumok :) legalább k'rtam egy jót :)

Volt,hogy megcsaltak,de esküszöm ez jobban b'ssza a csőrömet :))

2012. máj. 7. 23:26
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem válaszolt,és ? Rosszul esett mert én szívből drukkolok neki meg minden , szívemen hordozom még mindig,érdekel mi van vele,lehet én vagyok túl jó ember és jólelű és egyben emiatt egy f'sz is mert így csak magammal b"szok ki :(
2012. máj. 7. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!