Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám újra elcsábítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám újra elcsábítani a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatban vagyok együtt egy fiús lánnyal több mint 1 éve. Most sajnos egy összeveszés miatt lehet, hogy szakítunk, illetve valószínű. Kérlek adjatok nekem olyan tanácsot/tanácsokat amivel vissza tudnám hódítani!

2012. máj. 13. 12:56
 1/3 sajtosbeni válasza:
0%
uszítsd elenne a másik pasiját valamivel és rögtön a te karjaidban fog kikötni vagy csak mond meg, hogy miket tudtál meg a pasijáról..
2012. máj. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De f*sz az első válaszoló. xD


Szerintem meg üljetek le és beszéljátek át a gondokat, nyugisan. Pl: mik a főbb gondok, min lenne érdemes váltotatni. akartok és képesek vagytok e váltani azokról a dolgokról, amivel egymást idegesítitek stb.


Ha fiúd lány, akkor feltételezem szeret inni vagy valami kedvenc szórakozóhelye csak van. Próbáld meg elhívni, menjetek le, és beszéljetek. Vagy tégy a kedvére. Te ismered, csak tudod mit szeret, mi az aminek örül. Próbálj meg kedveskedni neki. De a gondokat szerintem mindenféleképp beszéljétek meg, mert ha most kibékültök, később ugyan úgy visszajönnek a problémák.


Hajrá. :)

2012. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszoló tanácsát mindenképpen beszélni fogok a párommal :)
2012. máj. 13. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!