Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám leküzdeni ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám leküzdeni ezt az őrült féltékenységet?

Figyelt kérdés
A barátommal tegnap elmentünk bulizni, adott egy lánynak puszit, ( előtte megkérdezte, hogy zavar e ha odamegy hozzá ) beszélgettek is. ( Még mikor nem jártunk elvoltak egymással ) ma pedig lájkolta az állapotát. Nem tudom mennyire ok nélküli a féltékenykedésem, de szerintetek mivel tudnám leküzdeni? Nagyon jó lenne. A válaszokat előre is köszönöm! :)
2012. máj. 13. 14:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egy puszi egy régi ismerősnek, és egy like. Erre féltékenynek lenni azért tényleg egy csöppet sok.


Az a baj, hogy sok minden belejátszik.

Ha magad nem vagy hűséges, természetes, hogy gyanakszol a párodra.

Ha megrendült már korábban a bizalom, akkor nagyon nehéz visszaépíteni.

Ha úgy érzed, a párod nálad sokkal szebb lányokkal is összejöhetne, az meg megint egy más tészta.


meg kéne találnod magadban, miért nem bízol a barátodban. Megoldást csak utána kereshetsz a bajodra.

2012. máj. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged, dolgozni fogok a bizalom témán :) a múltak meg elég nehéz elfogadni néha, ez is biztos :)
2012. máj. 13. 14:31
 13/17 anonim ***** válasza:

Miért ne lennél féltékeny arra a lányra, akit nem választott.. szemben veled.

Hisz nyilvánvalóan jobban kedveli, szebbnek tartja, jobban bejön neki, mint Te. Ezért NEM VELE JÁR.


Bakker, de hülye vagy.

2012. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mióta jártok?Mert ha csak pár hete vagy hónapja,akkor szerintem normális, hogy féltékeny vagy :) Addig amíg nem hiszed el, hogy téged szeret egyedül a párod,addig szerintem féltékeny leszel. Bár ezt csak a saját tapasztalatom alapján mondom el.Én mondjuk nem vagyok az a féltékeny fajta.

Gondolj arra, hogy ha tenne valamit ellened,akkor nem ért egy kalap sz*rt se a srác!

2012. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
2 hónapja járunk :)
2012. máj. 13. 14:35
 16/17 Bence_ ***** válasza:
100%
Szedd elő az értékeidet. Jöjj rá, hogy te vagy a legszuperebb nő a világon. Nézd egy kicsit így a világot és nem leszel féltékeny. Párod okkal van veled. Van amit csak tőled kaphat meg.
2012. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) megpróbálom :)
2012. máj. 13. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!