Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális lányok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ez a "faj" kihalóban van.. legalábbis az utóbbi kapcsolataim ezt igazolják... eltelik X hónap, és már más pasi után nézegetnek.. A tartós párkapcsolat már csak a filmekben léteznek? vagy csak rossz lányokat választottam?:/

Komolyan már a kedvem is elmegy a "csajozástól", mert nem találok normális lányt, komoly kapcsolatra. pedig nem diszkókban ismerkedek.. normális vagyok a barátnőmmel, sose csalnám meg.. éés mégis mindig megszívom :| más is így van ezzel?


19/F



2012. máj. 13. 23:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
hát, haver, majd ha éppen úgy gondolják, hogy kosarat dobnak, és nem jelentik be, és pár héttel később jön a rendőrségi papír, hogy gyanúsított vagy, zaklatásért, még jobban átértékeled a dolgot...
2012. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Hát az már komoly... elég durva dolgok vannak :S
2012. máj. 13. 23:43
 3/31 anonim ***** válasza:

Kérdezted hogy tartós kapcsolat csak filmekben létezik...

Saját tapasztalatból írom ezt: NEM csak filmekben létezik.

Én 3 éve vagyok együtt a párommal és szerintem ez elég tartós :))

19/L

2012. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
Na ja, nem semmik ezek a mai lányok, tisztelet a ritka kivételnek. :S
2012. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
23:43asnak: Gratulálok nektek! :) pedig ahogy észre veszem a haveri társaságomban is elég ritkák már a tartós kapcsolatok.. ti szerencsések vagytok!.
2012. máj. 13. 23:45
 6/31 anonim ***** válasza:
68%
Sose léteztek, mind ribanc.
2012. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Látom nem csak én vagyok így ezzel a dologgal...
2012. máj. 13. 23:46
 8/31 anonim ***** válasza:

Én pl, már 1 éve vagyok együtt a barátommal, és nem tervezek semmit sem kettőnkkel kapcsolatban csak a tartós, hosszútávú kapcsolatot, 1-2 plusz dologgal megfűszerezve pl összeköltözés, eljegyzés ilyesmik :)

18l

2012. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
56%
mind ribanc?ez igen...anyukàdrol is ezt gondolod?ne àltalànitsatok màr!
2012. máj. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
:) Azért jó látni hogy még vannak boldog párok is, (és itt nem az 2-3 hetes kapcsolatokra gondolok). Remélem én is fogok találni egy lányt, aki hasonlóan gondolkozik mint én, ebben a témában... már a fa***m kivan a sok ribancal :/
2012. máj. 13. 23:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!