Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még normális lányok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ez a "faj" kihalóban van.. legalábbis az utóbbi kapcsolataim ezt igazolják... eltelik X hónap, és már más pasi után nézegetnek.. A tartós párkapcsolat már csak a filmekben léteznek? vagy csak rossz lányokat választottam?:/

Komolyan már a kedvem is elmegy a "csajozástól", mert nem találok normális lányt, komoly kapcsolatra. pedig nem diszkókban ismerkedek.. normális vagyok a barátnőmmel, sose csalnám meg.. éés mégis mindig megszívom :| más is így van ezzel?


19/F



2012. máj. 13. 23:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
44%
nem léteznek normális nők, előbb-utóbb mindegyik gonosz lesz.
2012. máj. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Hát régebben valahogy az a "szeretlek" szó többet jelentett, mint ma.. lassan teljesen elveszti az értékét.. mert sokan felelőtlenül használják.. egyszer olyan szó lesz mint a "szia" :)
2012. máj. 14. 14:05
 23/31 anonim ***** válasza:

Azt kell mondjam, nem vagy elég körültekintő és lehet, hogy türelmetlen vagy. :) Általános tapasztalatom, hogy a normális lányokat művészeti oldalakon lehet leggyakrabban megtalálni, rajzolnak, zenélnek, fotóznak, ilyesmi. Persze lehetnek kivételek, de ezeknek a lányoknak legalább van egy olyan hobbijuk, ami leköti őket, formálja őket, s adott esetben nem szeretik a gyors kapcsolatokat, mert nincs idejük, meg plusz energiájuk sem, s állandóan másik pasi után "kajtassanak". Persze ehhez neked is olyan srácnak kell lenni, aki megfelelőképp tiszteletben tartja a hobbiját, vagy neked is van hasonló, ami még közös témának is ideális.

Még egyszer kihangsúlyozom, tapasztalatból írom. Nekem minden vágyam egy olyan nő volt, aki nemhogy az életben, de a filmekben sem létezik!!:D Körülbelül 4 éves keresés után találtam meg, szerencsénk is volt. Most lassan 2 éve vagyunk együtt, és egyikőnk sem akar már új kapcsolatot ebben az életben. (Ő rajzol, én fotózom, egymást inspiráljuk) 30/F

2012. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
csak azt felejtetted el, kedves utolsó, hogy a barátnőd 16 éves...
2012. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Éppenséggel 24, és előttem egy 4 éves kapcsolata volt, azelőtt meg egy 2. Ha nem hiszed, megadom privátba a nevét is, megengedte.
2012. máj. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mit törölteted a válaszokat nyomorék? -.-
2012. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

utolsó gyökérnek : Nem töröltet senki semmit, gondolom valamelyik válasz az egyik moderátornak nem tetszett és törölte.. :) jól tette!.


14:41esnek: lehet igazad van. még várok ezzel az "igazi" megtalálása dologgal :) egyszer úgyis összefutok egy olyan lánnyal akivel hasonló a gondolkodás módunk. nektek meg sok boldogságot kívánok! :)

2012. máj. 14. 15:32
 28/31 anonim válasza:
Én és a barátom másfél évig voltunk együtt és akkor is ő szakított velem nem én vele állítólag valami más csajt talált és azért szakított velem.Pár hónap után megkérdezte,hogy járnék e megint vele persze nemet mondtam.:// ..én soha nem csináltam olyat,hogy éppen volt barátom és más pasik után nézelődtem....nekem meg azokból a pasikból van elegem akik minden héten valami új csajjal van és mindig ő szakít mindenkivel!!
2012. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
15:41esnek: nehéz komoly kapcsolatot találni.. ez a baj :/
2012. máj. 14. 15:48
 30/31 anonim ***** válasza:

Az altalanositas nem szep dolog (valasz a ribancos valaszra). En a noi nem egyik kepviseloje vagyok, nem ribancozok le masokat, meg akkor sem, ha meg van a velemenyem roluk, bar elis

erem, hogy altalaban meg van az oka annak, ha kulonbozo jelzokkel illetjuk a masikat. A normalis egy nagyon relativ fogalom. Szerintem sok normalis holgyemeny van, de ok nem feltetlenul tunnek ki a tomegbol. Bar szerintem ettol fuggetlenul is rajuk lehet talalni. Egy regi szolassal elve: "Aki keres az talal." Ne add fel kedves kerdezo, biztos vagyok benne, hogy elobb vagy utobb megtalalod a parod. Felmerult az elobbiekben az is, hogy manapsag a bunkoknak nagyobb sikere van, szerintem ez hozzaalas es szemelyfuggo, en elbol elhajtom a bunkokat. Szerintem a bunkosag nem nyero.

2012. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!