Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan lányok, nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, nők, akiknek elég egy nyugisabb, természetközelibb élet, akiket nem köt le a pénz hajszája, hogy a barátnőiknek eldicsekedhessék, hogy nekik mi mindent vett a párjuk?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, de már házas.
2012. máj. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Félig-meddig.

Természetközeliből nekem elég pár cserép növény, pénzből meg annyi, hogy meg lehessen élni és jusson belőle könyvekre. Amik mondjuk elég drágák sajnos. Azzal meg nem dicsekszem, hogy miket vesz nekem a párom, egyáltalán nincs igényem arra, hogy mindent a fenekem alá tegyen. Alkalmakra kapok ajándékot, de nem fogok mindenfélét megvetetni vele. Senkit nem akarok megbántani, de kicsit cafkásnak érezném magam tőle, ha ő venné a ruháimat például.

25/N

2012. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi. :(
2012. máj. 15. 08:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok :)
2012. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Bőven akad ilyen nő!!!
2012. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen a barátnőm.
2012. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk nekem kicsit ez ellentmondás, mert én nagyon szeretnék természetközeli életet élni, de ahhoz kellene egy csomó pénz, hogy elszakadhassak a várostól, a szakmámtól. Sose dicsekedtem azzal, hogy mit vesz nekem a párom, sőt nem igazán fogadtam el semmit. Verem is a fejem a falba, hogy az exemmel egy belföldi hétvégét se nagyon bírtunk összehozni, az új nőjét meg havonta hordozza külföldre.
2012. máj. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem is rengeteg ilyen no van foleg videken. Nekem pl az elso baratnom ket kezzel szorta a penzt, de elfogadta h en nem ilyen vagyok s jol el voltunk a nelkul hogy en toltottem volna fel a ruhatarat. Ha a no szamara erdekes tudsz lenni sztem a penz masodlagos lesz. (Nem elhanyagolando, de masodlagos)

De a termeszet kozeli elet nem azt jelenti hogy 15km-re a bekoto uttol? :)

2012. máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem azt jelenti. :)

Vidéket, falut értek természetközeli életnek, ahol van kert, állatok és persze a velük járó munka.

2012. máj. 15. 10:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Csák tudod ehhez tőke is kell ám! Én épp azért hajszolom a pénzt, hogy végül legyen lehetőségem vidékre menni àllatot tartani:€
2012. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!