Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegyem jóvá ezt a párnapot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyem jóvá ezt a párnapot?

Figyelt kérdés

Szerintem majdnem mindenért én vagyok a felelős!

A barátom elkezdett csinálni valamit, amit én nem akartam neki megengedni, így minden csak vitát forrt, ő elmondta nekem a titkát, azt is hogy régen hiába csinálta, ezt nem fogja csinálni stb, félek hogy én miattam fogja elkezdeni a fűvezést stb!

Csak a veszekedés megy egy ideje!

Szinte már nem is tudunk normálisan beszélni egymással!Nem szeretném hogy a kapcsolatunk igya a levét, összeköltözést és eljegyzést tervezünk idén, mert júniustól megy ki külföldre!

Hogyan mondjam el neki hogy csak őt féltem, mert nagy baja lehet??Már próbáltam többször de ő meg csak egyet hajt hogy hisztizek meg nyávogok stb tudom én vagyok a hibás de tényleg csak féltem őt!


2012. máj. 15. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy füvessel inkább jobb ha nem kezdesz. Hagyd ott.
2012. máj. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, dobd ki ha füvezik, és szedj föl valaki mást, aki pl. alkoholista...
2012. máj. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom eleg ize a le irtak alapjan vitak meg h azt mondja h nyavogsz hisztizel stb an meg meg h fuvezik is bravo,(en sem vagyok szent) de mindent meg teszek tettem mindeg a kapcsolat erdekebe h a b noim es en is jol erezzuk magunkat.na meg h megy ki kulfoldre te maradsz magyarba ? hm erdekes szitu....Tav kapcs nem azigazi nem le torni akarlak tapasztalat valameik 1 ido utan mondja h päs ez nem megy...jonnek a feltekenykedesek ajjj nem jelentkezik jaj micsinal jajj hol van stb. nem tudom nem mondok semmit Gondolkodj logikusan meg ami neked jo lenne
2012. máj. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!