Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés

Első szerelem. Nekem nem tűnt fontosnak anno , hogy kitegyük , hogy kapcsolatban , egyikünk se rágta ezért a másik fülét. Az volt a fontos , hogy mellettem legyen. Aztán valahogy nem úgy sültek el a dolgok , ahogy szeretném , ma már mindent megtennék ezért még ha gyerekes is meg szeretném , hogy velem legyen , de sajnos nem lehet. Vérzik a szívem , nagyon fáj , hogy kilépett az életemből. Depressziós is voltam nagyon sokáig , ha nincsenek a barátaim , akkor nem élnék ma. De nem múlna el úgy nap , hogy az emlékek ne törnének a felszínre és ne jutna az eszembe de ő mással van. Őt kitette kapcsolatba , írta neki: szeretlek. Egyedül csak ő az ismerősöm , az új 15 éves nője nem , annyira fájt mikor olvastam: ha megbántod felszántom veled a padlót^^ ő meg írta hogy nem fogja és annyira rossz:'( A barátaim is tudom már unják ezt a témát , ma mondták mennek az ő sulijába diszkóba , 4 nagyon jó barátom van , mind mennek , ott fognak bájologni vele meg az új nőjével , igaz kérdezte barátnőm mi bánt el is mondtam neki meg bizonygatta az ellenkezőjét de nekem annyira rosszul esik hogy ahelyett hogy nem mennének el elmennek én meg itthon fogok ülni és ők meg az új álompárossal diszkóznak... most jöhetnek a kioktatások , de én inkább segítséget , tanácsot várnék , én nem vagyok olyan erős lelkiekben mint a barátnőim , nagyon nagy a szeretethiányom és nehezen tudok elengedni személyeket , akiket megszerettem..

18/N


2012. márc. 27. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem még nem volt első szerelmem, de szerintem a tanács, amit adok, hasznos lehet:

Minél többet nézed az exed fb-ját, annál jobban fog fájni, annál tovább és annál nehezebben tudod magad túltenni rajta. A legegyszerűbb az, hogy nem mész fel és nézed meg az adatlapját. Persze, néha megjelenik az üzenőfalon az ő kiírása, de próbálj meg nem tudomást venni róla és éld a saját, külön életed :) Ne nyomorítsd magad azzal, hogy az adatlapját nézegeted, mert csak sokkal rosszabb lesz

2012. márc. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 étoile et lune ***** válasza:
15 éves nője van, aki ráadásul discohercegnő? Meddig fog az tartani? Egyébként sok tanácsot nem lehet adni ilyen esetben. Az idő, csak az tudja elmulasztani a fájdalmaidat. Habár a barátaid tényleg genyók, én azt hiszem, ezt egyszer elmondanám nekik, és ha nem értenék meg, szép lassan lekopnék róluk... Szomorú, hogy egyesekből ennyire hiányzik az empátia. A volt barátod is egy görény, hogy netre egyből kiteszi az új kapcsolatával kapcsolatos infókat. Önző vagy figyelmetlen veled szemben, de mindenképp gázos.
2012. márc. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 étoile et lune ***** válasza:
Tényleg, jó, amit mond az első. Szerintem tiltsd is le, vagy szimplán töröld az ismerőseid közül, és bírd ki (!!), hogy többet rá se nézz.
2012. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
próbáltam , már letiltottam , meg letöröltem , de két nap múlva újra ismerősök voltunk://
2012. márc. 27. 17:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne jelöld vissza és ne is jelöld be..
2012. márc. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!