Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velünk? Lesz még jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velünk? Lesz még jobb? (hosszú lesz, és komoly válaszokat kérnék)

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt lassan a párommal. Nagyon komoly a dolog, hamarosan meg szeretné kérni a kezem, de az esküvőt még későbbre tervezzük. 20 éves vagyok. Ő nekem nem a legelső, csak az első hosszú kapcsolatom, de úgy vélem, nem kell nekem még egy kretén, ő tökéletesen megfelel külsőre, belsőre egyaránt, és egyeznek a terveink is, minden adott. Viszont mivel minden nap találkozunk, és ez így is volt mindig, lassan nem érzek különbséget mikor velem van, meg mikor nincs. Ha nincs itt, minden órában hív... Nagyon ragaszkodó. Hogy mondjam el neki, hogy ez nekem sok? Az elején még jól éreztem magam így, de már unalmasnak tűnik az egész életem, és ezt ő se dobja fel túlzottan. Én szeretem, nem arról van szó, hogy elhagynám, de... mit tegyünk? Másfelől... a szex sem mindig olyan nagyon jó, csak ritkán, mikor tényleg minden tökéletes. Annyira nem is vágyom a szexre, ez lehet a stressz miatt? (vizsgázom) köszi előre is

2012. máj. 15. 11:44
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, ma megbeszéltem vele a dolgot. Mostanában nehéz volt a kommunikáció, igen, mert vigyáztam, hogy beszélek vele és mit mondok, nehogy megbántsam. (ha stresszes vagyok, mindenkivel elég durván tudok viselkedni) és nem akartam rá kiterjeszteni a feszültségemet. Azt mondta, ő is érezte, hogy ez így sok, de azt hitte, nekem tesz jót ezzel. Végre tisztáztuk, úgy tűnik happy az end :) köszi minden válaszolónak
2012. máj. 15. 19:59
 12/12 Amapola válasza:
Nagyon örülök,hogy megbeszéltétek a dolgot!Sok boldogságot Nektek! :)
2012. máj. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!