Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosak a félelmeim a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosak a félelmeim a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

kb 3 hónapja vagyunk együtt...ő akart velem lenni mármint ő udvarolt nekem az elején csak szex kapcsolat volt köztünk kb 4 hónapig aztán mégis össze jöttünk kezdtem én is megszeretni...mindennap keres és beszélünk a szexel sincsen probléma. De valamiért nem szeretek elmenni vele semmilyen buliba mert iszik és mintha teljesen levetkőzne a gátlásaiból, nem az hogy megcsal meg össze vissza ugrál mindenkin hanem így viccből mondja PL: "babám haza akarok menni erre ő... nem én most itt maradok x emberrel", a barátait szokta ilyenkor emlegetni ezért voltak már nagy veszekedések ez miatt kapott is már tőlem egy pofont aminek sírás és bocsánat kérés lett a vége (ő kért). Már beszéltem vele nem egyszer, hogy ez nekem nem tetszik azt mondta, hogy többet nem csinál ilyet és nagyon szeret meg ,hogy vegyem már észre miket meg nem tett értem. Igazából a mai napig ő jön hozzám meg tényleg mindennap keres és vele vagyok.

De nem tudom olyan szar érzés tényleg megszerettem és valamiért nem tudok benne megbízni, féltékeny vagyok nagyon és nem tudok ellazulni a környezetében, ha csak nem szexelünk..volt egy 9 éves kapcsolata elöttem a barátja megcsalta majd ezért ő is.

Kb ennyi mi lehet bajj? és ,ha velem van akkor hogy próbáljam meg oldani? ő 25 éves én meg 19

köszönöm a válaszokat



2012. máj. 15. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megpofoztad??? Innentől kezdve nincs miről beszélni...minek vagy még vele??? Nincs is kedved hozzá...ugyan már...ennek semmi értelme.
2012. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!